Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya a puncim mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya a puncim mit lehet tenni? :/

Figyelt kérdés

[link]

Képet nem találtam google-n a sajátom meg nem fényképezem le mert nem vagyok hüye...

Kb olyan mint az 5ös v talán a 28as.....mostanában az olyan a menő mint a 10es v 24es....ha lesz barátom emiatt lehet dobni fog?...

Mit tegyek hogy változtathatok a puncim "formáján"?

Ty a válaszokat


2011. máj. 4. 20:44
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

hú, tini koromban én is sikeresen bebeszéltem magamnak, hogy csúnya a p*ncim! annyira, hogy nem voltam hajlandó világosban levenni a bugyimat. aztán felnőttem, elfogadtam magamat és rájöttem, hogy tök átlagos :)


azt azért bevallom, hogy úgy gondolom nincs szép p*unci :D nyilván a pasik ezt a fa*kakra mondják.


senki nem fog kidobni azért mert teljesen átlagos van neked. a baj ott van, hogy ezt belesulykolják a lányokba azok meg mint a hülyék rohannak a sebészhez levágatni a kisajkaikat. nem baj ha utána borzalmas fájdalmaik lesznek és lehet elb....ák és soha nem lesz jó a szex.


life networknek volt egy műsora, talán ez is volt a címe. nézd meg!!! nagyon tanulságos és mutatnak benne egy p*nci szobrot, talán 40 nő állt modelt hozzá, nézd meg és rájött, hogy nincs veled semmi baj :)

2011. máj. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 Leon24 válasza:
100%
úgylátom az evolúció jó nagy barom ,nem volt elég a férfiaknak a farokirigység ,meg a péniszkomplexus vagy hogy a rákba hívják ezt a sok hülyeséget ,mostmár a nők is kapnak egy nemiszervkomplexust ,és nem elég hogy azt kell hallani hogy csálé szegények melle ,amit kb folyton csak bebeszélnek maguknak ,mostmár azt is fogják hinni hogy a puncijuk csúnya ,uram atyám... lányok semmi baj nincs a testetettekkel :D neked kedves kérdező semmi baj nincs a punciddal , mellesleg a herék se egyformák ,mégis elfogadják a nők :D ha nem így lenne rég kihalt volna az emberiség :D
2011. máj. 5. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha az arcod szép, akkor a punciddal nem lehet gond! Ezzel azt akarom mondani, hogy nem a punci számít, hanem az arc.
2011. máj. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenből kukis nincsen?Már unalmas ez a centizgatés,meg hogy hány fokban áll,esetleg reggelente Mekka felé fordul-e.Szóval valami olyasmi kellene,mint a puncis..
2011. máj. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
omg köszi az iszonyat sok választ x) hát...akk megpróbálom elfogadni magam hehe....puszi mindenkineeek!!!!
2011. máj. 6. 17:08
 36/37 anonim ***** válasza:
Nehogymár?! Ez nam csúnya az a csúnya ami szőrös és úgy kell megkeresni a lényeget! Amúgyis nem a puncid fogja eldönteni hogy szeresen a csávód vagy nem! Ha meg igen akkor vagy nem szeret vagy csak egy kifogás! Nekem ez a meglátásom mint férfi :)
2011. jún. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Ami neked van, szerintem, sokkal szebb, mint akinek csak egy egyszerű lyukból áll.
2011. júl. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!