Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya a puncim mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya a puncim mit lehet tenni? :/

Figyelt kérdés

[link]

Képet nem találtam google-n a sajátom meg nem fényképezem le mert nem vagyok hüye...

Kb olyan mint az 5ös v talán a 28as.....mostanában az olyan a menő mint a 10es v 24es....ha lesz barátom emiatt lehet dobni fog?...

Mit tegyek hogy változtathatok a puncim "formáján"?

Ty a válaszokat


2011. máj. 4. 20:44
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret, és nem annyira retardált mint egy-két gyakorin írogató, akkor nem fog emiott dobi. Nekem is csúnya, de eddig egy pasi sem dobott miatta. Változtatni nem tudsz rajta, csak műtéttel.
2011. máj. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 szamóca. ***** válasza:
100%

jesus...az emberek micsoda problémákat gyártanak maguknak.

mit tudsz tenni? el tudod fogadni.

ha úgy állsz a fiú elé hogy "bocsi tudom hoyg ronda" naná hoyg fel fog neki tűnni.

de ha hanyatt vágod és olyan éjszakát adsz neki mint még soha, hidd el két orgazmus között eszébe nem fog jutni hogy hogy néz ki a puncid.

2011. máj. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%
ezek szerint nagyobbacskák az ajkaid, tudod milyen jó azokat is nyaldosni?:) huhúúúúú 23/F
2011. máj. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadod. Hidd el eddig egy nőnek se volt olyan "szép" puncija mint amit szépnek neveznek egyesek. Mégse dobtam őket emiatt.
2011. máj. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%
Nincs benne semmi rossz, sőt...
2011. máj. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszenek az ilyen puncik!!! Meg még a 15-ös, és a 18-as.
2011. máj. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez senkit nem érdekel. Amúgy honnan tudod, h néz ki? Engem ha megöltök se tudom megmondani melyikre hasonlítok :D Sose nézegettem ilyen szemmel...lehet megnézem...á nem még a végén nekem is csúnya van és fixálódnék a témára:)...sztem ne foglalkozz vele, nincs jelentősége!
2011. máj. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
73%
Nekem sokkal jobban tetszik az 5os mint a 10es :D Ne legyen mar olyan mint egy 10 eves kislanynak...
2011. máj. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 szamóca. ***** válasza:

cseszdmeg most rám is rám jött a kiíáncsiság...

na de ignorálni kell a témát mert régen volt szex aztán mi lesz itt ha magamra szorulok, az kellemetlen:D

2011. máj. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
51%

Szamóca:

Tényleg kellemetlen lenne ha kiábrándulnál magadból! Ne tedd, álljunk ellen együtt h megnézzük, hányasok vunk!! Benne vagy? XD

2011. máj. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!