Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya a puncim mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya a puncim mit lehet tenni? :/

Figyelt kérdés

[link]

Képet nem találtam google-n a sajátom meg nem fényképezem le mert nem vagyok hüye...

Kb olyan mint az 5ös v talán a 28as.....mostanában az olyan a menő mint a 10es v 24es....ha lesz barátom emiatt lehet dobni fog?...

Mit tegyek hogy változtathatok a puncim "formáján"?

Ty a válaszokat


2011. máj. 4. 20:44
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Hú azok pont a kedvenceim! (meg az összes ami a képen van)
2011. máj. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
92%
ááááá besza-behu... már a punci kinézetében is van divat? ne csináld már! teljesen mindegy, hogy milyen, nincs csúnya punci! van csúnya arcú lány, van nagy seggű, van kapa fogú stb.. de nincs olyan hogy egy puni csúnya!
2011. máj. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim válasza:
45%
nos hátt az télleg nemszép ha valakinek ilyen felesleges megnyúlt bőrcafatok vannak a punciján legalábbis ezekszerint a tiéd ilyen...van aki kifejezetten erre izgul...csak megkell találnod az ilyen embert
2011. máj. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
57%
nekem ilyen VOLT,megműttettem :)
2011. máj. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez tényleg nevetséges mire van neked időd,szerintem ha

már téma senki nem fog érdekelni.

2011. máj. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
úristen .. azok nem megnyúlt bőrcafatok, hanem nagyobbak az ajkai ..
2011. máj. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
jó az...
2011. máj. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez már tényleg már az orbitális sötétség ne továbbja!!!Há nóóóórmáális?Mi az,hogy mostanság ez a punci a menő?Azt hiszed,hogy azért,mert a puncid formája oldal nézetből nem egy csücsörítő szájra hasonlít,nem élhetsz teljes életet?Mi jön még ez után?Osztályozzuk a segglyukakat is,vagy mi a fszom?
2011. máj. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

ez nap mint nap változik. ha pl vérböségben van akkor olyan mint a 10-es . attól is függ milyen a lábad.

aztán meg ezer dologtól. a párod nem fogja nézni, csak érezni hogy tiszta és ápolt vagy vagy sem.

ha ezmiatt dob akkor tuti valami baja van a srácnak.

2011. máj. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
52%
vágdle süsd meg fincsi vacsi kaja :d
2011. máj. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!