Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha csúnya a puncim :S?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha csúnya a puncim :S?

Figyelt kérdés

nem ilyen szép mint pl ez: [link]

Hanem így kiáll kicsit és a belső hártyák is rétegződnek és az is kilátszik :S olyanról nem találtam képet, de remélem érthető. Ez nagyon ciki? Vagy sok embernek ilyen?


2010. nov. 22. 21:51
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Every hole is a goal
2010. nov. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
ez nem csúnya, hanem egy kövér csaj nunija!
2010. nov. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
75%
Csúnya punci nincsen, csak válogatós faszi.
2010. nov. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
nem vagyok kövér, kifejezetten vékony vagyok. csak hát ilyen lógós a puncim vagy nemtudom milyen :S
2010. nov. 22. 22:11
 5/28 anonim ***** válasza:

Nem,miért lenne baj?:)

Hány éves vagy?gondolom ilyen 15nél több nem vagy.Ne aggódj ezeken!

2010. nov. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

meg kell mutatnod nekem kamba,majd eldöntöm.

PedoMaci.

2010. nov. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak. Igaz amit az előző pár értelmes ember írt. Ronda punci nincs. :3 Aki meg azért fog elhagyni, mert nem tetszik amit lát, az egy f@szkalap. :)
2010. nov. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Ez egy dagadt homlokos puni... ennél még a kilógós is szebb.
2010. nov. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Először nem azt látja meg, ha egy csöpp eszed van. Ha megkedvel, megszeret, akkor nem a puncid miatt szeret majd.

Ha azt mondja hogy szeret, de "emiatt" elhagy, akkor hazudott, mert soha nem is szeretett.

Amúgy ne becsüld alá a férfiakat. Lehet, hogy pont az izgatja majd fel hogy "olyan" (nem tudom milyen lehet), mert sok embernek az jön be, ha valami nem olyan, mint a "másé".

Éééééééérted???

2010. nov. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Nincs ronda punci, csak szőrös és igénytelen.
2010. nov. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!