Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira gáz. Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira gáz. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Hétvégén bulizni voltam barátnőimmel,meg egy pár idegennel,akiket akkor ismertem meg.Elég jól sikerült a buli,nagyon részeg voltam,életembe először.Nagyából emlékszem a dolgokra,de van 1-2 dolog,ami teljesen homály.Annyira gáznak érzem ezt,mert én alapból tök nem ilyen vagyok,sőt meg is vetem az olyanokat,akik részegre isszák magukat,és fetrengenek..stb.És most pedig én csináltam ugyanezt.Hogyan tehetném túl magam ezen?

17/L


2011. márc. 28. 09:34
 1/8 anonim ***** válasza:
idd le magad és elfelejted :D
2011. márc. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az tényleg elég gáz, ha részeg voltál!
2011. márc. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De nem fetrengtem a saját hányásomban,nem smároltam senkivel,csak hangoskodtunk,meg nem nagyon bírtam menni,meg amit úgy általában egy részeg ember csinál,azt csináltam(tunk).
2011. márc. 28. 09:45
 4/8 anonim ***** válasza:
és akkor mi a gond? megtudtad h te ilyen is tudsz lenni, majd legközelebb ha iszol jobban vigyázol, a lényeg az h ne csinálj hülyeséget.
2011. márc. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

lesz ez még rosszabb is, igen ez ilyen szégyenteljes dolog. arra gondolj, hogy MINDENKI gáz, amikor részeg :)

csak arra kell figyelni hogy ne legyél részeg józan emberek társaságában SOHA és akkor minden rendben lesz mert úgysem fog emlékezni senki :)

de nekem elég sűrűn sikerült beégetnem magamat részegen 3 év masszív piálás alatt úgyhogy inkább abba is hagytam :)

19L

2011. márc. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hat ako igya
2011. márc. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
menj vissza az időben és ne igyál, mármint az akkori éned, meg te se ... ennyire hogy lehet valaki huzatos agyú, hogy ezen parázik ???
2011. márc. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

bibibi én nem vagyok gáz részegen :D

mondták már,hogy kis cukorbogyó vagyok mert nevetek meg mosolygok és épp mindenkit szeretek,és milyen cuki :D.ettől függetlenül nem minden hétvégén részegen jövök haza természetesen :D

gondolj arra,hogy volt egy jó estéd na,nem szabad ezen kiakadni.:DD

a koromat nem írom le mert megköveznétek,de annyit elárulok,hogy lány vagyok :D

2011. márc. 29. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!