Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják sokan ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják sokan ha egy ex feltűnik egy idő után akkor azért van, mert vissza akar jönni?

Figyelt kérdés
Több kérdésnél is olvastam ilyen válaszokat itt is, másik oldalon is. Lehet csak szimplán egy idő után érdekli mi van a másikkal, igazából ez sokkal kézenfekvőbb is lenne, nem?
tegnap 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Ne érdekelje, hogy mi van velem.
tegnap 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Mert valószínűleg unalmas az életük,és ilyen szappanopera szerű jelenetekkel akarják izgalmasabbá tenni. Én sem értem,ha együtt voltam valakivel éveket,miért kellene úgy tekintenem rá,mintha nem is létezett volna. Nem kell bratyizni,de ha pl szulinapjan felkoszontom egy üzenetben és megkérdezem,jól megy-e sora,abban mi rossz van? Mondjuk ehhez békés elválás kell,azt is alairom..
tegnap 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Miért érdekelné hogy mi van a másikkal ha túl lenne rajta?
ma 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyszerűen éretlen a viselkedése, maga se tudja mit akar, minek írogat az exének, "nincs jobb dolga??"? Nagyon alap dolog, hogy nem talált magának tartós szexpartnert, aztán akkor próbálkozik itt ott, figyelget.. nem csak az exnél esetleg.

Szakítottak, nem kell utána érdeklődni. Ez alól egyedül kivétel akik bármi miatt is barátok maradnak / lesznek később, akár nem is a szakítás után hanem később, ha teljes közönyösség van már köztük. De csak úgy néha beköszönni, érdeklődni hogy mizu, baromság.

ma 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!