Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon valamit titkolt, lehet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon valamit titkolt, lehet, hogy tulaj?

Figyelt kérdés

Megismertem egy férfit társkereső appon, külföldön élek, de ő erdélyi, mint én.

Ő itt dolgozott, Norvégiában, de egy német nagy cégnél, amely építőelemeket forgalmazott es fafeldolgozással, ipari mennyiségben.

Voltam a cégénél, az irodában, bevitt. Valóban német nevű cég volt, óriási farakások az udvaron.

Ő azt mondta, hogy csoportvezető, vagy menedzser, es irodában dolgozik, de számításokat is végez, a lapoknak amiket gyártanak, nem tudom, nem is tartottam lényegesnek, de szívesen barátkoztam vele. Nekem főleg barátok kellettek. Ezt mondtam is neki.

A cég itt fizette a lakását, minden számláját.

Sok programot csináltunk együtt egy időben. Meghívott kávéra, kirandulni.

De nem ez a lényeg.

Az az érzésem, hogy valamit elhallgatott tőlem es nem értem miert, hiszen én nem utaztam a pénzére es komoly kapcsolatot nem kerestem.

Mondjuk ő szexet akart, amit értettem, de nekem akkor erre nem volt szükségem.

De mégis benne volt h tartsuk a kapcsolatot. Habár nem volt elégedett ezzel.

Végül azt mondta, hogy vissza kell menjen Németországba, véget ért az itteni megbízása.

Utána azt mondta, hogy lehet marad megis itt, es szinte leste a reakcióim.

Nem tudtam erre mit mondani, se több időt tölteni vele.

Nem tudtam örülni, mert nem voltam talán megérve érzésekre, nem tudom.

Végül hazament Németországba, amely az ő stabil új hazája volt az utóbbi 15 évben.

Ami érdekes, hogy felhívott az útról és látom, hogy a cégautóva megy haza. Mondtam neki, hogy nem kellett volna itthagyja az autót? Mondta nem. Mert elviheti Nemetorszagba. Ok.

Végül azt mondta, hogy a cég elhelyezte Írországba, mert ott volt megbízasa. Ok.

Néha még beszéltünk nagyritkan. Kérdezte ha nem látogatom meg Írországban.

Gondoltam magamban nincs az a pénz h en abba az országba menjek, ami szinten ködös es hideg mint Norvégia. Udvariasan elutasítottam. Persze akarta fizetni az utam. De nem akartam.

Most rámírt a napokban, hogy megint idehelyezi a cég, csak más városba.

Mi a lényeg?

Azon gondolkodom, hogy nem létezik, hogy az övé ez a cég ? Vagy gyár. Vagy ami.

Nekem ez a gyanúm.

Nem, ne értsétek félre, nem változtat semmit a dolgokon, már rég sejtem, hogy esetleg ez lehet a helyzet, csak nem értem miert titkolta.

Gyanús, hogy a cég így teszi veszi, se nem mérnök, semmi olyan képesítése, hogy ennyire ragaszkodjanak hozzá, hogy ő üljön az irodában.

Meg az hogy a céges autót sajátjaként használja, utazik vele kirandul, amit akar…

Vélemények?


ma 00:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem, hogyha te nem akarsz tőle semmit, akkor nem írod ki a felnőtt párkapcsolatok témába! Egyébként is miért kellene neki beszámolnia róla neked, hogy ki, mi ő a cégben? Nincs hozzád köze. Honnan tudjuk? Mi se tudunk többet mint te. Fogalmunk sincs mi az a cég és hogy működnek.
ma 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Román, hogy lenne övé a cég?
ma 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hova írtam volna, a politika témába? Mondj te egy besorolást, kategóriát ennek!

Nem kell beszámoljon, de hazudnia sem! Miért ne lenne közöm….

ma 00:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért hazudott? Nem kérdezted meg, hogy "te tulaj vagy?", nem? Mégis miért gondolod, hogy ezt közölnie kellene veled? Te még csak kapcsolatot se akartál.
ma 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kérdeztem tőle, hogy létezik, hogy elviheted külföldre az itteni céges autót, csak nem a tied a cég? De csak kacagott. Nem válaszolt, elhülyéskedte
ma 00:30
 6/9 A kérdező kommentje:
Én is válaszoltam minden kérdésére, nem hazudtam. Ha már időt töltöttünk együtt…. ő is megnyílhatott volna
ma 00:32
 7/9 anonim ***** válasza:
de hát akkor nem hazudott. nem akarta elmondani neked. szerintem fordítva ülsz a lovon. ő próbálkozott nálad, te megmondtad, hogy nem akarsz tőle semmit. ezek után minek nyíljon meg neked? Nem értem, mire fel ezek az elvárások. Eleve ha valakit nem akarsz, ő láthatóan téged igen, szerintem le lehetne akadni róla, nem kell elhivatnod magad ide, oda. Ne játszd az álnaívot.
ma 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ja, tudom, barátság nincs a világon!

Mindegy! Nagyon untam magam akkoriban. Azert akartam talalkozgatni. Semmi rossz nincs ebben. Nem hazudtam es nem hulyítettem senkit!

ma 00:42
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindegy. Nektek ezekből mi jön le, ha meg kell saccoljátok, az övé lehet a cég?
ma 00:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!