Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Okozhat ez kiábrándulást,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okozhat ez kiábrándulást, ellaposodást?

Figyelt kérdés

Ha szinte minden nap hazaérve azt látom, hogy barátnőm ugyanazt csinálja.

Magamban már tudom/látom hogy amint beérek az ajtón fekszik a kanapén, vagy hobbizik.


ma 11:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
7%
Nagyon is. Az ingerszegény tespedés megöl minden érzelmet.
ma 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Mert mit kellene csinálnia?
ma 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

Vannak erről vicces mémek az instán, ahol a háziasszony mosolyogva nagyestélyiben, full sminkben takarítja a wc-t, viszi ki a kukát stb.

Ugye mert a férje beszólt neki.

ma 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Mit kéne csinálnia? Hmm? Körbe nyalni a házat? Azt te is tudod. Lehet, hogy fáradt. Megkérted arra, hogy mire ház érsz, mondjuk főzzön? Megkérdezted, hogy minden oké-e vele? Hogy miért mindig csak ezt csinálja?
ma 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Mi mással kéne foglalkoznia, amikor egyedül tölti a szabadidejét, mint a pihenéssel és a hobbijaival?
ma 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
8%

Kérdező, itt ilyen kérdésre ne nagyon várj megerősítést, itt a menő az, ha valaki 1 papírlapot nem tesz odébb/nap.

Dolgozzon az élettárs, azé van tartva.

Különben is a nőé meg kő dolgozni.

ma 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem, hogy mit vársz és hogy mit kellene csinálnia ekkor. Én munka után - akár házi, akár megélhetési - szintén pihenni és kikapcsolódni vágyom, illetve a hobbijaimra. Ez lehet otthoni, lehet tespedés, a kedvenc sorozatom, valami kézműveskedés, vagy kimozdulás, esetleg találkozás a barátaimra, de nem értem hogy ezzel mi lenne a baj. Attól, hogy valakivel együtt élsz, nem fog minden napja rólad szólni, hanem ugyanúgy szüksége van az élettérre, a saját szükségleteire.


Én attól ábrándulnék ki, ha valaki ezeket nem engedné nekem, nem tudnék feltöltődni.

ma 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ő is biztos unja, h minden nap tudja, hogy pontosan mikor mész haza, szerintem lepd emegy egy sütivel vagy valami finommal namit szeret. Találj ki valami meglepit.:)
ma 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

És fordít helyzetben, ha te lennél otthon mire ő hazaér, akkor mit csinálnál, mikor belépne az ajtón?

Egyik nap cigánykerekeznél, a másik nap süteményt sütnél, a harmadik nap barkácsolnál, a negyedik nap gyöngyöt fűznél, és akkor a hátra levő életetek minden napjára kitalálnál valamit, csak hogy ő változatos helyzetekben lásson?

Itt az eredeti problémádat kellene megfejteni.

ma 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Élvezettel olvasom a kommenteket a kanapén tespedve.
ma 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!