Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Okozhat ez kiábrándulást,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okozhat ez kiábrándulást, ellaposodást?

Figyelt kérdés

Ha szinte minden nap hazaérve azt látom, hogy barátnőm ugyanazt csinálja.

Magamban már tudom/látom hogy amint beérek az ajtón fekszik a kanapén, vagy hobbizik.


ma 11:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

"Itt az eredeti problémádat kellene megfejteni."


A 9-es ezzel le is írta a lényeget!

Amikor már látni sem bírod a másikat, mert "bajod van vele" akkor tök mindegy hogy mit csinál a másik, neked kellene lépni.

Ez ugyanolyan mint amikor egy munkahelyre úgy megy be valaki reggelente hogy görcsben áll a gyomra, és azt kérdezi önmagától hogy mit keresek én itt....

Nálatok ugyanez van. Amikor már kiégtél, belefásultál a kapcsolatba, akkor mindegy is hogy a másik fél mit csinál (vagy nem csinál), mert te már látni sem bírod.

Az eredeti probléma esetleg az hogy nem is vagytok egymáshoz valók, vagy ennyi volt a kapcsolatban, nincs már tovább.

ma 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Okozhat-e? Hát, ez nem, de hogy te már ki vagy ábrándulva azt hót biztos, mert szegény lány minden nap cigánykerekezve is várhatna, akkor is lenne bajod. Szóval itt az a kérdés, hogy mitől égett ki igazából a kapcsolat és lehet-e még segíteni rajta vagy jobb külön.

Amúgy btw, munka után csomószor én is csak heverészek és olvasok, ergo a hobbimmal vagyok. :D

ma 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Okozhat, de miért? Én tökre örülök, ha hazaérek, és meglátom a páromat, akármit is csinál.
ma 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
87%

Bótos gyerek, az okozza a kiábrándulást, hogy évek óta azt lesed, hogy mibe tudsz belekötni. Mire hivatkozva tudod azt mondani, hogy ezért nem kérted még meg. Persze, majd egyszer lesz gyerek, de amíg minden délután a kanapén tesped... Miért, most álljon neki téged pelenkázni, hogy bizonyítson...?

Azért hidegültetek el, mert nincs intimitás, nincs közös jövőkép, nincsenek közös tervek, nincs már tisztelet, szeretet. Gyakorlatilag látni nem bírod, már attól hányni tudsz, ha bugyiban látod.

Ezek miatt halott a kapcsolat.

Azt csak te szeretnéd bemagyarázni magadnak, hogy ez is miatta van, mert minden nap ugyanarra mész haza. Te bezzeg mindent megtettél, mert viszel neki vizet.

Pfff ...

ma 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Nem ciganykerekezésre vagy ilyesmire gondoltam. De az állandó punnyadás van csak. Nincs az hogy egyik délután mondjuk tesz vesz, másikon esetleg tornázik, sportolni indul, harmadikon mondjuk pihen, vagy a konyhában főz mondjuk, vagy bedobná ötletnek hogy üljünk be valahová .


Utóbbit próbáltam nem egyszer de nem akart jönni.

ma 14:24
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Annyira egyértelmű volt, hogy az sérti az egódat, hogy nem azzal tölti a pihenésre szánt idejét, hogy neked takarít és serénykedik a konyhában. Te mikor vártad haza utoljára általad készített, friss vacsorával? Te mikor hívtad el őt valahova utoljára?
ma 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

De nyomi vagy kérdező.


Olyan vagy, mint nevelőapám volt. Mindig felbszta magát, ha valaki nem csinált semmit. Ha ültél és olvastál, szétmorogta a fejét.

ma 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

#15

Sportoljon, fogyjon le, legyen neked formás meg csinike, közben főzzön, dalolászva tegyen-vegyen, magyarul pakoljon meg takarítson, mert neked az tetszene.

Cserébe te megint tudnád húzni az orrod, hogy pár hónap változás még semmi, majd ha 10-20 éve bizonyít, akkor esetleg megfelelő lesz, hogy egy rokkantnyugdíjas ingyenélő, semmittevő, állandóan másokat kritizáló vén paraszt megkérje.


Tudod, lehet, hogy anyád ilyen, és este tízkor még a konyhában gályázik, de az hétszentség, hogy ő sem vigyorogva, és ne felejtsd el, hogy ő feleség lett, apád csinált neki gyereket, összehoztak egy vállalkozást, és nem a semmire várt egy léhűtő mellett. Ha olyan nőt akarsz, mint anyád, akkor neked olyannak kéne lenned, mint apád, és hasonló körülményeket megteremteni. Ők hol tartottak 35 felett??

ma 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!