Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Harmadik randin a fingással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmadik randin a fingással viccelődött, kiábrándultam belőle. Túlreagálom?

Figyelt kérdés

Persze, onmagunkat kell adni de ennyire azert nem..

Azzal viccelodott hogy fingani fog es hogy milyen budos lesz.

Nekem ez undorito volt, termeszetes dolog a fingas de nem harmadik randin, es nekem ez nem tetszett hogy ezzel viccelodott, ez undorito.

Nem tudom tulreagalom e vagy igazam van. De barmit is fogtok itt szavazni az undorom nem fog mar mulni, o egyaltalan nem egy uriember.


aug. 5. 22:37
A kérdező szavazást indított:
Tulreagalom
Igazam van hogy undorodni kezdtem
44 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Jajj de prolis. Igazad van.
aug. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Lehet nem is akkora baj ez de en akkor is kiabrandultam..
aug. 5. 22:40
 3/19 anonim ***** válasza:
15%
Aki nem fingik az menjen orvoshoz
aug. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
3. Tudtam hogy ilyeneket fogtok irni..irtam hogy termeszetes dolog de ezt felhozni HARMADIK randin nem normalis
aug. 5. 22:45
 5/19 anonim ***** válasza:
94%
Én tök laza vagyok, sőt, ha olyan valakivel a kapcsolatom, ez is lehet vicces, de valóban nem a harmadik randin.
aug. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
19%
Arrébb vonulnék, de ha nincs arra lehetőség? Volt, hogy többször visszatartottam és nagyon felzaklatta a bélrendszerem. Egy rosszullétet nem ér meg egy nő se. Fordított esetben se várnám el, hogy a szenvedést válassza.
aug. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Legalább jó pasi?
aug. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%
Ez sztem az a kategória hogy ha kiábrándusz, akkor lesz pár ember aki felvonja a szemöldökét, hogy "most komolyan? ennyitől kiábrándultál??" de ha összejössz vele és tovább tolja ezt a proli viselkedést, akkor az lesz hogy "mit vártál, te választottad".
aug. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Elfelejtette, hogy nem a haverjaival van, úgy látszik.
aug. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van. Természetes dolog, ahogy a sz-rás is, mégse sz.rsz a szoba közepére, meg nem a másik orra előtt intézed. Ha gázos, akkor is el lehet vonulni, ki lehet menni a mosdóba, vagy legalább odább állni, és nem bejelenteni, majd büszkén odareccsenteni :S HA neki ez a szintje, meg itt kezdődik a humor, keressen olyat, akivel egy hullámhosszon vannak.
aug. 6. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!