Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Harmadik randin a fingással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmadik randin a fingással viccelődött, kiábrándultam belőle. Túlreagálom?

Figyelt kérdés

Persze, onmagunkat kell adni de ennyire azert nem..

Azzal viccelodott hogy fingani fog es hogy milyen budos lesz.

Nekem ez undorito volt, termeszetes dolog a fingas de nem harmadik randin, es nekem ez nem tetszett hogy ezzel viccelodott, ez undorito.

Nem tudom tulreagalom e vagy igazam van. De barmit is fogtok itt szavazni az undorom nem fog mar mulni, o egyaltalan nem egy uriember.


aug. 5. 22:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Ez azt jelenti hogy nagyon jól érezte magát veled. Kötetlenül
aug. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Férjemmel már elengedjük magunkat ezen téren, de 3. randin ez tényleg sok... Azért fél évig mi is tűrtőztettük magunkat a proli poénoktól 😅

Szóval ja, szerintem ne legyen 4.

aug. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
19%
Egyrészt a fingot visszatartani egészségtelen. Másrészt minél hamarabb kialakul az egymás előtti fingáshoz szükséges bizalom, annál jobb. Harmadrészt a fingás igenis vicces, és aki ezt tagadja, az álszent :)
aug. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
21%
Bezzeg, ha Jim Carrey csinálná azt, még meg is gyújtanád neki.;-)
aug. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes.. Én 12 év alatt csak néhányszor hallottam a férjemet fingani, az is véletlen volt.

Soha nem recsegtetne az orrunk alá és nem is viccelődne vele.

aug. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Nem akart fingani vagyis remelem hogy nem..csak viccelt vele. De nem lesz mar negyedik randi, nekem ez undorito volt.

Ha fel ev utan csinalna ezt, rendben van de igy nem. Mintha nem is tisztelne engem

aug. 6. 18:56
 17/19 anonim ***** válasza:
61%

Mi majdnem négy éve vagyunk együtt a párommal, mégsem nagyon viccelődünk ilyesmikkel, a fingós, szarós, f*szos, stb, viccek annyira nem a mi stílusunk. Nyilván előfordul, hogy kijön egy-egy szellentés a másik előtt, az emberi test már csak ilyen, de direkt odafingani a másik orra alá... hát, ilyet nem csinálunk. De lehet mi vagyunk humortalan, begyöpösödött vénemberek :D

Szerintem oké, ha nem tetszik neked ez a humor, ha neki meg így ez a szintje, akkor jobb is, ha korán kiderül, hogy nem passzoltok egymáshoz ilyen téren.

aug. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Kérdező, annak örülj, hogy ilyen hamar kiderült, még nem kötődtök szerencsére, tedd lapátra.
aug. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én nőként örülnék neki. Ezek teljesen természetes folyamatok, utálom, hogy tabusítva vannak. Igen, nem kell lépten nyomon, utcán-múzeumban hangosan és szemérmetlenül fingani, de azért valakivel, akivel hosszútávú, komoly kapcsolatot tervezel nevetséges eljátszani, hogy soha nem fingottál még és nincsenek emberi szükségleteid. A vicc az meg vicc. Ha esetleg tényleg odaereszt egy nagyot lehet hogy én is meglepődök, de hát ha valakivel nem lehet egy jót nevetni valami idiótaságon, akkor én nem is akarok vele kapcsolatban lenni, mert számomra a fesztelenség és a nevetés az elsőszámú alapvető dolog.
ma 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!