Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, hogy a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy a férfi màr az utcán nem is köszön, ha ráköszönök?

Figyelt kérdés
Mi kell ahhoz, hogy valakit így megutaljatok? Régen szimpatikus voltam neki ( hónapokkal ezelőtt), hívott programra is, előnybe hozott bizonyos helyzetekben, így kifejezve a szimpátiáját, én is viszonoztam ezt pl apró ajandékkal a szülinapján. Aztán az nem baj, ha mégsem akar barátkozni, de hogy arra ne legyek méltó, hogy köszönjön az utcán? Hallott rólam valami szörnyűséget?? Vagy mitől lehet ez? Olyan szégyent éreztem, hogy nem köszönt vissza.

#kiábrándulás #Megútált
szept. 4. 11:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Honnan lehetne tudni? Lehet csináltál vagy mondtál olyat, amit nem kellett volna...
szept. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%
Az is lehet, hogy úgy vette, hogy te nem akarod ezt, és akkor így könnyebb neki. Bàr akkor paraszt dolog.
szept. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Persze lehet, 2. de akkor is köszönni azért illik. Főleg, hogy muszáj lesz még összefutnunk. El nem tudom képzelni, mit tettem. Hát, ha utal, elérte a célját, hogy szarul, megalázva érezzem magam. Én sosem bántam így senkivel.
szept. 4. 11:23
 4/23 anonim ***** válasza:
94%

Lehet, hogy köszön, csak épp nem hallod.

Lehet, hogy nem akarja magát azzal égetni, hogy ismer téged.

Lehet, hogy barátzónában érezte magát melletted, ahova nem akar visszakerülni.

Lehet, hogy rossz szájízzel váltak el az útjaitok.

Bármi lehet…

szept. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
87%

Amúgy mi lenne, ha odalépnél és köszönnél és mondanád, hogy jól érzed, hogy megbántottad, mert nem köszön, miközben régebben kedves volt veled?


Amúgy te akarnál vele próbálni valamit? Vagy csak jó ismerősi viszony?

szept. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
31%
Te szegyelled magad? O volt bunko. Tobbet ne koszonj neki elore.
szept. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Én egyébként sokszor nem ismerek fel embereket az utcán. Pl akikkel kutyát sétáltatok nap mint nap, kutyákkal együtt szoktam meg őket lent a parkban, és ha a cba-ban rám köszön, fogalmam sem lesz, hogy ki az. Vagy ha be van öltözve, napszemüveg, szalmakalap stb.
szept. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
#7 mondjuk ez igaz, ilyen is van. Ha szemüveges és nem hordja még inkább.
szept. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
79%
Bár itt gondolom a kérdező ráköszönt, onnantól meg más.
szept. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy megismer, ez nem kérdés. Picit régebben meg is várt az utcán, ha meglátott. Egyértelmű nekem hogy keserű lett felém inkább, pedig nem vétettem ellene.Talan sértve érzi magát.Gondolom, elsőre szimpi voltam neki, aztán rajött, mégsem. De ez a nem köszönés... Ja, még az is lehetne, hogy szégyell, csak nem volt ott senki, csak mi ketten, nem volt ki előtt szégyelljen.🙂de pont ezért nem merek odamenni, megkérdezni, mi a baja velem, mert lehet csak simán megvet, lenéz már, stb.Még egy megaláztatást már nem bírnék ki. Hát elengedem a dolgot, csak rá akartam jönni, miért vagyok ilyen banásmódra méltó.
szept. 4. 12:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!