Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, hogy a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy a férfi màr az utcán nem is köszön, ha ráköszönök?

Figyelt kérdés
Mi kell ahhoz, hogy valakit így megutaljatok? Régen szimpatikus voltam neki ( hónapokkal ezelőtt), hívott programra is, előnybe hozott bizonyos helyzetekben, így kifejezve a szimpátiáját, én is viszonoztam ezt pl apró ajandékkal a szülinapján. Aztán az nem baj, ha mégsem akar barátkozni, de hogy arra ne legyek méltó, hogy köszönjön az utcán? Hallott rólam valami szörnyűséget?? Vagy mitől lehet ez? Olyan szégyent éreztem, hogy nem köszönt vissza.

#kiábrándulás #Megútált
szept. 4. 11:15
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
92%
#10 azért lenne jó, ha megkérdeznéd, mert onnantól nem passzív elszenvedője lennél ennek, hanem aktív cselekvő. És az felszabadító lehetne, akkor is ha valami baja van veled.
szept. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Nem merem sajnos. Lehet tényleg lenéz, és kell még utána bőven találkoznunk, nem akarom magam ilyen kiszolgáltatottá tenni. Gyáva vagyok, régi tapasztalatok miatt. 😭
szept. 4. 12:48
 13/23 anonim ***** válasza:
79%
nem adtad meg neki amire igazából vágyott, gondolom rád! ilyenkor általában ez a vége
szept. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
92%
Velem ugyanez megtörtént, csak egyikünk sem köszönt. Mondjuk korábban már célzott rá, hogy nem kifejezetten szeretne velem kommunikálni, így nem lepődtem meg. De ha köszönt volna visszaköszönök. Amúgy tényleg bunkóság.
szept. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
14. De miért nem akart veled beszélni sem, mi történt? aMegbántottad valamivel?
szept. 5. 01:47
 16/23 anonim ***** válasza:
85%
Lehet nagyothall azóta. Van ilyen.
szept. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Azóta voltam nála hivatalból, nagyon jól bánt velem, kedves volt, jó volt minden. Félreérthettem valamit az utcán, mert írtó készséges volt , többet akart tenni értem, mint kötelessége, és nagyon sok pozit8v dolgot mondott nekem.
szept. 20. 07:55
 18/23 anonim ***** válasza:
és összejöttök? :D
szept. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
😄😄😄Merem remélni, dehát ő a férfi😄
szept. 20. 10:51
 20/23 anonim ***** válasza:

„Merem remélni, dehát ő a férfi”

Na pont az ilyen sültgalambos hozzáállásból nem lesz semmi komoly, utána meg csak megy a csodálkozás, hogy miért nem. Egyenlőség van, jóreggelt!

Elérted azt, hogy van köszönés. Ha már köszöntök egymásnak, akkor tudsz is vele beszélgetni.

szept. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!