Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van annak bármi jelentősége,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van annak bármi jelentősége, hogy hogyan köszön egymásnak nő és férfi?

Figyelt kérdés
febr. 3. 21:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Lehet jelentősége, ha pl. csókkal köszönnek vs épp ránéznek egymásra, esetleg oda dobnak egy csá-t, az nem ugyanaz
febr. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Hihi, volt egy öreg enyhén pedo bácsi a környéken kb. mint a femiligájból az öreg csávó, na ő mondta mindig a "Csókolomozó" lányoknak, hogy "Betartani". Hát, egy idő után jó reggel/napot/estét-re váltottak, hihi
febr. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én most úgy szeretném, ha lenne... A férfi, aki tetszik, a legutóbbi köszönésünkkor nemcsak a szemembe nézett, hanem picit "felhúzta" az egyik szemöldökét, olyan csibészes módon. Bárcsak ez azt jelentené, hogy én is bejövök neki! De szerintem nem. 😔
febr. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Van, de főleg a hangsúlynak, és hogy kíséri-e mosoly pl. Persze a közvetlenebb köszönési forma is jó jel.
febr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A hangsúly adja a 90%-ot, a kezétcsókolom például lehet olyan sértő és lehangoló is, hogy napokig emésztődöm rajta.
febr. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ha felhúzta a szemöldökét a férfi, akkor BEJÖSSZ(!) neki!!! (Ezt a 3-as válaszolónak írom bíztatásul...)


Rám is így szokott nézni az az ismerősöm, akinek most legutóbb bánatában megremegett a keze, mert lett más nekem helyette.

febr. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Arra gondoltam főként, amikor még nem vagyunk párkapcsolatban, még csak épp megismertük egymást és váratlanul összefutunk.

Hogy ilyenkor mit mondunk (hello/szia/csá/cső/üdv/jónapot/kézcsók/bármi egyéb), akkor az ezek szerint kevésbé jelentős, mint hogy hogyan mondjuk, milyen hangsúllyal vagy hogy milyen mimika kíséri.


De pl a hello és szia között van különbség? Ezek úgymond nagyjából egy szinten vannak, ezt úgy használjuk, amelyik épp előbb jut eszünkbe?

febr. 4. 07:55
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyénfüggő, van aki kézzellábbalt tiltakozik a hellózás ellen, szinte sértésnek veszi, más pedig ugyanabból a korosztályból vidáman használja.

Vannak emberek, nők és férfiak is akik kiemelten kedvesen köszönnek, de nem akarnak semmit a másiktól és az ellenkezője is amikor szűk szavúan odarebegnek valamit, de gyorsan elhúznak, pedig... Szóval a köszönés mint információ még nem elegendő.

febr. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Van egy munkatársnőm, aki a becenevemen köszönve beszél velem, köszön, stb. Semmi több nincs benne, elfogadható a munkakapcsolatunk. Neki elfogadóbb a másikkal kapcsolatban a személyisége, nem az a begyöpösödött, hanem Nyugatias a gondolkodása.

Nem szabad ezekbe semmi többet belegondolni.

febr. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
6-os, köszönöm a biztatást, kedves vagy, így ismeretlenül is! Szerintem ha igazán bejönnék neki, lépne... Már több mint fél éve rendszeresen látjuk egymást, nem napi, de azért heti szinten.
febr. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!