Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van jelentősége annak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jelentősége annak egy férfi és nő között, hogyha a férfi csak úgy köszön a nőnek, hogy a nevén szólítja?

Figyelt kérdés
Tehát adott egy férfi és egy nő és a férfi csak ennek a nőnek köszön úgy, hogy pl Szia Janka. A többieknek csak annyit mond, hogy szia.
jún. 18. 10:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

Más a viszony. Kicsit közelebbi, de ne gondolj bele túl sokat. Én is köszönök így olyan kollégának, akivel jobban jóban vagyok.


N

jún. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
30%
Nekem ez mindig kicsit gúnyosan hangzik.
jún. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Miért?
jún. 18. 10:12
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a kérdések... Ha rád is néz közben, tuti feleségül akar venni...
jún. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs
jún. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy munkatársam is ilyen volt. Semmi extra és még felesége is volt meg útban a gyerekek is. Szóval semmi jelentősége.
jún. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Túlgondolod kedves Jankám!
jún. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
Semmi, hidd el. Próbáld elfogadtatni magaddal, az agyaddal, hogy CSAK annak van jelentősége, ha lép, tesz is konkrétan valamit. Nehéz, tudom, én is hajlamos vagyok a "jeleket" fürkészni, de mindig csak magamat szívatom vele, belelovalom magam, aztán annál rosszabb, ha nem lesz belőle semmi. Ha egy férfi akar tőled valamit, arról tudni fogsz, nincs olyan, hogy "csak nem veszed észre", annyira egyértelmű lesz. Persze nagyon kellemetlen ezzel szembesülni, amikor hosszabb ideje közel s távol sincs senki, aki akarna vagy csak olyan van, akiből nem kérsz.
jún. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hülyeségekbe nem kapaszkodnék.
jún. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Tudjuk, mit szeretnél, Janka, de ne reménykedj! :-)
jún. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!