Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezért kiábrándulni egy nőből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért kiábrándulni egy nőből?

Figyelt kérdés
Megtudtam milyen exe volt. Ha együtt tudott lenni egy ilyen alakkal, akkor nincs sok közünk egymáshoz, pedig tetszene nő. Jó néz ki, de nem akarom ugyanabba a nőbe beledugni a.. Sajnos csók már volt, de akkor még semmit nem tudtam az előéletéről.
aug. 27. 16:32
 1/7 anonim válasza:
67%
Simán kiábrándulnék belőle, ha megtudnám, hogy korábban valami szellemi topronggyal volt együtt.
aug. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Siman ki lehet belöle igy abrandulni
aug. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen alak?
aug. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem ábrándulnék ki egy nőből, viszont ha sorban szidná el nekem az összes exét, az úúúúristen very big red flag lenne.
aug. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ki volt az ex?
aug. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%

Nem akarom ugyanabba a nőbe beledugni

Ez igen

Intelligens nő nem is engedné hogy belé bármit dugj

aug. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A leírás alapján - vagyis hogy te nem akarod oda dugni a farkad és ezzel egy emberre utálsz - szerintem alapvető jellemző rá, hogy gáz alakokat választ. Persze ez nem túl jó, de figyelj ez a te szerencséd is, máskülönben nem állna veled szóba.
ma 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!