Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Veletek is volt már úgy, hogy...

Veletek is volt már úgy, hogy itt nagyon jól elvagytok, elbeszélgettek az adott illetővel, de képcsere után kiábrándultok?

Figyelt kérdés

(Leszögezném, hogy nem szeretnék megbántani, sértegetni senkit, magammal is tisztában vagyok, hogy nem vagyok egy full extrás fickó)

Nagy ritkán találok itt egy olyan lányt akivel jót dumálunk, elvagyunk aztán oda ér a dolog, hogy nézzük meg kivel is ismerkedünk…

Nem tudom, hogy én vagyok e ezzel csak így de a leírtak és a mutatott személyisége alapján festek róla egy képet magamban, hogy mégis hogyan nézhet ki a partnerem.

Aztán mikor oda érünk, hogy megnézzük egymást, teljesen más fogad mint ahogyan elképzeltem.. (Persze nem egy top modell hercegnőre gondolok/számítok)

Ezután kiábrándulok belőle és már beszélgetni sem úgy tudok vele mint azelőtt, elvesztem az érdeklődésem iránta, hiába, hogy bejött eddig a személyisége alapján.. Tudom, hogy nem minden a külsőség, de amint nem találom vonzónak onnantól elveszítem az érdeklődésem felé és annyiban marad a dolog..

Csak én vagyok ezzel így, bennem van a hiba?

Vagy próbáljam erőltetni a dolog akkor is ha nem találom vonzónak az illetőt de minden másban passzolunk?

Más is járt már ebben a cipőben? Hogyan reagálod le ezt a helyzetet?


2022. nov. 25. 18:42
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
Esetleg először nézd meg hogy néz ki, aztán beszélj vele💁🏻‍♀️
2022. nov. 25. 18:46
 2/23 anonim válasza:
Én igen😅 próbáltam bebeszélni hogy tetszik (a személyiségét tényleg kedveltem) de a képcsere mintha... kikapcsolt volna valamit vagy hogy mondjam és már nem folyt úgy a beszélgetés ahogy eddig... :|
2022. nov. 25. 18:48
 3/23 anonim válasza:
Előfordult már velem is, oda és vissza is.
2022. nov. 25. 18:48
 4/23 anonim válasza:

Dehogy is, képcsere után általában eltűnnek, van, hogy csak én küldök, van hogy folytatjuk tovább a beszélgetést, de soha többé nem válaszolnak...


végül is az a kiábrándulás, hogy szó nélkül eltűnnek, de ennek nem a képcsere az oka

2022. nov. 25. 18:50
 5/23 anonim válasza:
Amatőrök... Facebookon látsz róla képet is. Annak írj aki tetszik is. Lúzerek...
2022. nov. 25. 19:02
 6/23 anonim válasza:

Igen előfordult már és azóta nem csinálok ilyen hülyeséget, hogy eljusson az ismerkedés idáig. Egy-két üzenet és ha nem csak unalmában írogat akkor lássuk meg ki ül a másik oldalt mert nagyon lehangoló tud lenni.

Általában a csajok kopnak el :D

2022. nov. 25. 19:16
 7/23 anonim válasza:
Képcsere? Nem nagyon van itt olyan nő,aki hajlandó rá. Tehát nincs kiből kiábrándulni.
2022. nov. 25. 19:16
 8/23 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Ezt a kérdést mintha csak én tettem volna fel... amiket leírtál minden velem is megtörtént. Igaz, a történetben én vagyok a nő.

Minden annyira jol alakult, a személyisége valami szuper volt,nagyon nagy volt az összhang. Nagyon kíváncsi voltam hogy ez a bizonyos személy hogyan is nézhet ki.

Képcsere után jött a hideg zuhany. Ő velem nagyon meg volt elégedve, túl is szárnyaltam az elvarasait.

Ellenben ö... rettentő kiabrandito volt.


Ez főként azért is dühìtő mert egész másnak mondta magát. Azt mondta hogy sportos, igényes de kepen meg egész más volt. Látszott rajta hogy soha nem sportol,van rajta felesleg, a hajára ráfért volna már hónapok óta egy vágás, szörös volt, szakállas, a szemöldöke össze volt növe, még a hajszínét is másnak hazudta. 🤣Rohadt kiabrandito volt, még is mondtam neki. Természetesen nem beszéltünk többet.

2022. nov. 25. 20:42
 9/23 anonim válasza:
Igen, sajnos én is így vagyok ezzel nőként... Bár én ahogy tudom lezárom a beszélgetést, nem hagyom szó nélkül az embert, mert velem is csináltak ilyet és rosszul esett utána, hogy csak vártam az üziket több napig meg nézegettem jött-e már valami :"D
2022. nov. 25. 21:36
 10/23 anonim válasza:
Persze ha nem tetszik akkor ez a normális. Nem minden a személyiség. Nekem szerencsére idáig pozitív volt a gyakori. A nők 80%-a itt valódi szépség. Ez csak azt bizonyítja, hogy minden féle nő található az oldalon. Előbb utóbb megtalálod az esetedet is.
2022. nov. 25. 21:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!