Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Veletek is volt már úgy, hogy...

Veletek is volt már úgy, hogy itt nagyon jól elvagytok, elbeszélgettek az adott illetővel, de képcsere után kiábrándultok?

Figyelt kérdés

(Leszögezném, hogy nem szeretnék megbántani, sértegetni senkit, magammal is tisztában vagyok, hogy nem vagyok egy full extrás fickó)

Nagy ritkán találok itt egy olyan lányt akivel jót dumálunk, elvagyunk aztán oda ér a dolog, hogy nézzük meg kivel is ismerkedünk…

Nem tudom, hogy én vagyok e ezzel csak így de a leírtak és a mutatott személyisége alapján festek róla egy képet magamban, hogy mégis hogyan nézhet ki a partnerem.

Aztán mikor oda érünk, hogy megnézzük egymást, teljesen más fogad mint ahogyan elképzeltem.. (Persze nem egy top modell hercegnőre gondolok/számítok)

Ezután kiábrándulok belőle és már beszélgetni sem úgy tudok vele mint azelőtt, elvesztem az érdeklődésem iránta, hiába, hogy bejött eddig a személyisége alapján.. Tudom, hogy nem minden a külsőség, de amint nem találom vonzónak onnantól elveszítem az érdeklődésem felé és annyiban marad a dolog..

Csak én vagyok ezzel így, bennem van a hiba?

Vagy próbáljam erőltetni a dolog akkor is ha nem találom vonzónak az illetőt de minden másban passzolunk?

Más is járt már ebben a cipőben? Hogyan reagálod le ezt a helyzetet?


2022. nov. 25. 18:42
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Nálam az van hogy általában már a képcseréig se jutok el mert megunom a beszélgetést, vagy egyből küldök képet és belőlem ábrándulnak ki de sokszor nem derül ki hogy néz ki a másik fél.
2022. nov. 26. 13:03
 22/23 anonim válasza:
Velem is fordult már elő, hogy meglátva a pasit "kiábrándultam". Bár, ha nagyon megfogott a személyisége volt, hogy túl tudtam ezen lépni. Ez nagyon sokmindentől függ. Mindenkivel előfordulhat ilyen, nem benned van a hiba. 😊
2022. nov. 26. 16:45
 23/23 anonim válasza:
Nálam is volt már ilyen. Oda-vissza.
2022. nov. 26. 22:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!