Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Veletek is volt már úgy, hogy...

Veletek is volt már úgy, hogy itt nagyon jól elvagytok, elbeszélgettek az adott illetővel, de képcsere után kiábrándultok?

Figyelt kérdés

(Leszögezném, hogy nem szeretnék megbántani, sértegetni senkit, magammal is tisztában vagyok, hogy nem vagyok egy full extrás fickó)

Nagy ritkán találok itt egy olyan lányt akivel jót dumálunk, elvagyunk aztán oda ér a dolog, hogy nézzük meg kivel is ismerkedünk…

Nem tudom, hogy én vagyok e ezzel csak így de a leírtak és a mutatott személyisége alapján festek róla egy képet magamban, hogy mégis hogyan nézhet ki a partnerem.

Aztán mikor oda érünk, hogy megnézzük egymást, teljesen más fogad mint ahogyan elképzeltem.. (Persze nem egy top modell hercegnőre gondolok/számítok)

Ezután kiábrándulok belőle és már beszélgetni sem úgy tudok vele mint azelőtt, elvesztem az érdeklődésem iránta, hiába, hogy bejött eddig a személyisége alapján.. Tudom, hogy nem minden a külsőség, de amint nem találom vonzónak onnantól elveszítem az érdeklődésem felé és annyiban marad a dolog..

Csak én vagyok ezzel így, bennem van a hiba?

Vagy próbáljam erőltetni a dolog akkor is ha nem találom vonzónak az illetőt de minden másban passzolunk?

Más is járt már ebben a cipőben? Hogyan reagálod le ezt a helyzetet?


2022. nov. 25. 18:42
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
9: rendes tőled
2022. nov. 25. 21:40
 12/23 anonim válasza:
Én is kifogtam egy nagyon ronda lányt, szép lassan építettem le, próbáltam kedves lenni
2022. nov. 25. 21:42
 13/23 anonim válasza:
1: Szerinted hány nő küld itt kérésre képet magáról az ismerkedés elején? Elárulom. Kétszázból egy.
2022. nov. 25. 21:44
 14/23 anonim válasza:
(Lehet hogy most pont te vagy az egy.)
2022. nov. 25. 21:44
 15/23 anonim válasza:

"Persze nem egy top modell hercegnőre gondolok/számítok"


Jajj, dehogyisnem! Máskülönben nem járnál mindig így. Ne mondd már, hogy az összes lány, akivel beszéltél, csúnya volt. :D

2022. nov. 25. 22:35
 16/23 anonim válasza:
Sajnos itt a férfiak is borzasztó igénytelenül néznek ki. Ha valaki csúnya, még az is nézhetne ki normálisan, ha egy kicsit összeszedné magát. Szörnyű, hogy emberek nekiállnak úgy ismerkedni, hogy minimálisan nem képesek egy kicsit tenni a megjelenésükért.
2022. nov. 25. 22:39
 17/23 A kérdező kommentje:

#15 ha olyat keresnék akkor más felületen tenném.

Egy szóval sem mondtam, hogy mind csúnya, de nem is fogom itt ragozni itt van a #16 kommentje TÖKÉLETESEN leírta a dolgot csak cseréld ki a “férfiak” szót “nők”-re.

2022. nov. 26. 10:39
 18/23 anonim válasza:
#17 Miért kellene kicserélni??? Szerinted a férfiak nem ugyanezt csinálják? Csak neked nyilván nincsen velük tapasztalatod, mert nőkkel ismerkedsz.
2022. nov. 26. 10:49
 19/23 anonim válasza:

A férfiak is nagyon alja szinten vannak itt jól mondja utolsó.

Mindkét nemnek egekbe elvárások, de magukra igénytelenek többségében

2022. nov. 26. 10:50
 20/23 A kérdező kommentje:

#18 azért, hogy ne írjam le újból ugyanazt amit már megtett valaki és oda is írtam, hogy kinek szól az a válasz. (Nem kell egyből támadásnak venni)

Szóval nem kell itt felkapni a vizet.

De mostmár legalább tudom, hogy mind a 2 félnél nagy bajok vannak az itteni ismerkedéssel és jó páran jártunk már így amiről a kérdés szól.

2022. nov. 26. 11:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!