Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyankor mi van, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyankor mi van, ha valaki azért lesz pap, mert azt hiszi, sose lehetne barátnője, és aztán megismerkedik valakivel, akinek tetszik?

Figyelt kérdés
ma 09:29
 1/8 A kérdező kommentje:
Kérlek, normális válaszokat írjatok.
ma 09:29
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az jó nagy idióta, és így járt. Komolyan van olyan barom, aki ezért lesz pap?
ma 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#2


Simán előfordulhat ilyen. Én is gondoltam arra, hogy papnak megyek, ha nem sikerül az életem.

Az Egyház ugyanis biztosít nekem lakást, kocsit, meg egy kis fizetést, és éldegélek. Persze nyilván 0-24 órában szolgálatban van ilyenkor az ember, de az alap szükségletei megvannak.


Kérdezőnek:


Nos, két lehetősége van.

1. Tiltott viszonyt folytat a nővel.

2. Felmenti magát a papi szolgálat alól.

ma 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ahogy az egyes írja.

Amúgy ha Evangélikus pap, akkor lehet felesége.

ma 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kettes* bocs.
ma 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elhagyhatja a papi hivatást tudtommal. Bár nem vagyok vallásos, így nem biztos az infó. Emellett a papi nőtlenség nem mindenhol kötelező amíg fel nem szentelnek. Onnantól szerintem mindenhol bezár a kapu.
ma 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Át lehet menni másik valásshoz papnak?
ma 11:42
 8/8 A kérdező kommentje:
Valláshoz-
ma 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!