Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetne még valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetne még valami?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy még nagyon régen, kb 4 éve megismertem egy fiút. Előtte nagyon sokáig szemeztünk. Totál szerelmes voltam belé, ő volt az első igazi szerelmem(és azóta ilyen senkivel nem is volt.) Néhányszor találkoztunk, de aztán kiment nyaralni külföldre, sokáig nem beszéltünk meg minden.És aztán nem lett semmi, kb fél év múlva közölte velem hogy csak barátként néz rám.

Aztán megismertem egy barátját, és rajta keresztül megint kapcsolatba kerültünk, találkoztunk néha a haverjáékkalis, meg néha kettesben is, de csak mint barátok.

Most pedig egy suliba járunk.Kezdetben még beszélgettünk néha, de mostanában már nem is köszön a folyosón, de mindig megnéz.

Az a régi szerelem már elmúlt, de néha még mindig pillangókat érzek a hasamban amikor meglátom, zavarba jövök :s


2011. márc. 26. 16:58
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és bocsi hogy ilyen hosszú lett:/
2011. márc. 26. 16:59
 2/3 JohnnyQuid válasza:
hát lehet hogy van még remény próbálkoz!
2011. márc. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,de szerintem esélytelen.
2011. ápr. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!