Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet esélye így ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélye így ennek a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Pár hónapja kezdtem randizni a nős kollégámmal.

20 éve van felesége, gyerekei vannak. Sokat beszélgettünk, és most ott tartunk, hogy a feleségével rendbe szeretné hozni a dolgokat, de mi sem tudunk szakítani, így igazán egyikünkre sem tud koncentrálni.

Tudom, hogy hülye vagyok, el kellene engednem, meg sok jövőnk nincs, de szeretem.

Mi lenne a "helyes megoldás"? Ha egyáltalán van ilyen....


ma 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Bele se kellett volna kezdeni. Szegény feleség...
ma 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szombat esti családi titkok? Ilyen kérdést miért teszel itt fel? Írj priviben és beszéljünk róla!
ma 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Esélytelen, megmondta, hogy a házasságát akarja rendbe tenni. Őt vàlasztotta. Te csak feldobod a munkanapját.
ma 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 gergelice16 ***** válasza:
100%
Ha nem őt választotta volna, akkor sem lenne esélyetek egy egészséges kapcsolatot kiépíteni egy másik kapcsolat romjain. Bár persze ezt sanszos nem érted, mert különben sosem kezdtél volna ki egy nős férfival. Azt ajánlom, először a belső sérüléseiddel kezdj valamit, ami miatt ebbe a hibába egyáltalán belekezdtél, és csak azután gondolkozz párkapcsolaton, mert különben csak ártasz magadnak és a jövőbeli társaidnak is. Ha kitartóan dolgozol magadon, azt is megérted, hogy amit most érzel, az nem szerelem, mert a szerelemben nincs önzőség. Sok sikert! :)
ma 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha vele maradsz, mindig egyedül leszel.

Hétvégén, ünnepeken, karácsony, szilveszter.

Nyaralni is a családjával megy.

Ne tedd tönkre se a saját, se mások életét.

ma 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nézd,ha valaki tudja, miről van szó,hàt sajnos én tudom...

Mindenképpen fàj ez.Ha belebonyolódsz, akkor azért,ha elvàgod a szàlakat, akkor azért.Ha közömbös arccal elmész mellette,az is mardos belül,ha jóban vagytok, akkor az bànt, miért nem lehet a tiéd.

Az ünnepeken és hétvégéken tiéd a magàny,övé a család.

Szàmodra ez már az első csók pillanatàban vesztes kör, valószínűleg az is marad....Ebből kitörni-maga a pokol!!!

Nem tudok egyebet tanàcsolni, mint hogy éld az életedet,mert minél több időt töltesz vàrakozàssal,annàl inkább tönkre teszed magad.Ő nem lesz ott, amikor àtsírod az éjszakàkat,ő csak a vakolatot meg az àlarcot fogja làtni,amit felöltesz nappal.Észre fogja venni a szemedben a szomorúságot,de nem fog tudni vele mit kezdeni.Ezzel neked kell sajnos megküzdened.

ma 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kivéve azt a ritka helyzetet, amikor valaki szeret egyedül lenni. Legalábbis jobban szeret, mint valakivel lenni. Ez se mindig jó, de a nyugi nagyon sok mindenért kárpótol. Egy házas szeretőnél pedig nincs diszkrétebb dolog, sose derül ki, ha kicsit ügyesek a partnerek.
ma 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!