Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondja sok nő hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja sok nő hogy egy átlagos pasinak kevés esélye van szép barátnőt találni?

Figyelt kérdés
Ha átlag, meg csúnya nőknek is van jó palijuk akkor fordítva is működhet.

2023. júl. 10. 09:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
20%
Ne törődj vele, hogy mit mondanak! Próbálkozz bátran és türelmesen!
2023. júl. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Az incel logikában az "átlagos" pasi még mindig a sörhasú, nem aktívan mozgó, feudális-ókonzervatív társadalmi nézetű, csúnya arcú, hiányos higiénéjű férfit jelenti. Na ezért, mert teljesen el vagytok tévedve, mi az átlagos!
2023. júl. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
66%
En meg sose hallottam senkit, hogy ilyet mondott volna.
2023. júl. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert az átlagos pasi átlagos, a szép, fiatal, vékony, gyerektelen, szingli nő meg a legfelső 2-3%, akire mindenki hajt.
2023. júl. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert amit ti átlagos férfinak hívtok, az átlag alatti, amelyik nőt pedig átlagosnak bélyegzitek, az bőven a fullos kategória.
2023. júl. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
9%
5. Persze 5 kilo sminkel meg az agyon szerkesztet kepekkel a kozosdegi oldalakon lehet fullos . Szerintem az atlagosnak magukat itelo ferfiak sokszor atlag felett vannak valamivel. A szép nők általánoságban szívesen ismerkednek átlagos férfival is ha valami megfogja őket, inkább az ilyen duci épp hogy néz ki valahogy nők a beképzeltek ahogyan én észre vettem.
2023. júl. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát mert a szépre sokan hajtanak és értelemszerűen ő is a jóképűbbek közül választ. Amúgy én úgy látom, hogy nem a külsejük a legnagyobb a bajuk azoknak a férfiaknak, akik hosszú ideje nem találnak párt, hanem a szociális készségek hiánya. Nekem is van barátom, aki szerintem átlagosnál jobban is néz ki, magas, sportos, biciklimaratonokra jár, van jó állása, de mindez mit sem ér, ha nem tud ügyesen, magbiztosan fellépni olyan helyzetekben, amikor megkell szólítani egy lányt.
2023. júl. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Akkor a jóképű pasiknak nincs nagy előnye?
2023. júl. 10. 10:04
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
2. A női logika szerint egy 171cm magas, 81kg-os nő meg vékony, sportos. Emellett a 185cm-es, 90kg-os, kisportolt, helyes srác meg átlagos. Ugyan már, szerintem felesleges dobálózni hogy melyik nem van eltévedve. Mindkettő.
2023. júl. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%
Ezt rohadtul nem a nők mondogatják, hanem az itteni lúzerek egymásnak.
2023. júl. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!