Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol könnyebb barátnőt/feleséget szerezni átlagos külsejű pasinak, nagyvárosban vagy vidéken?

Figyelt kérdés

Budapestre költöztem fel 2 éve megyeszékhelyről, de sajnos egyáltalán nem volt szerencsém, és még távolabbinak érzem azt, hogy legyen valakim mint ahonnan jöttem. Amúgy 30 éves átlagos külsejű férfi vagyok, akinek a külsején kívül nincs komolyabb problémája, diploma és jól fizető home office állás is van.

Tervezem visszaköltözni a szülővárosomba, mivel itt Budapesten túl nagy a konkurencia. Hiába van több nő, ha kétszer annyi férfi van és nagyon erős a konkurencia. Úgy értem, itt ha egy nőnek a fekete férfiak jönnek be akkor fekete férfit kap, ha a viking típusú pasik jönnek be akkor azt talál, ha ázsiai jön be neki akkor azt, ha meg kifejezetten Tunguszkai származású pasit keres akkor olyat. Itt egy sima magyar pasi az nagyon snassz, főleg ha nem full jóképű. Ilyen szempontból még megyeszékhelyeken is jobb a helyzet szerintem.

A vidéki falvak meg teljesen más tészta, az a legnagyobb lutri. Vannak olyan falvak ahol már 0 azaz nulla darab lány van, ott a legrosszabb a helyzet nyilván. De ha olyan a falu, hogy 5-5 lány-fiú van 20-30 között mondjuk, akkor akár mákja is lehet valakinek és kifoghat átlagos pasiként is egy szép nőt, ha a nőnek mondjuk családi okokból nincs lehetősége vagy nem akar elköltözni onnan. Vannak erre konkrét példák akiket ismerek.

Szerintetek összességében hol a legkönnyebb csajozni (Mo.-n, átlagosként)?



2021. ápr. 29. 15:42
A kérdező szavazást indított:
Budapesten
megyeszékhelyen vagy nagyobb városban
falu vidéken
22 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
ahol több nő van
2021. ápr. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Egész Magyarországnak vége, de elmentem a Tinder profilommal a Fülöp szigetekre és ott még volt egész sok match.
2021. ápr. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szolnokról származom, ami egy 80 ezres város. Azért is jöttem el onnan, mert úgy éreztem nincsenek 20-25 év körüli csajok a városban. A legtöbben elmennek máshová egyetemre (Budapest, Szeged, Debrecen) és ott is maradnak, vagy külföld. Visszanéztem és az általános vagy gimis osztálytársaim 60-80%-a is totál máshol él már, nem a környéken. Nem azt mondom nincsenek nők, pl az unokatesóm is ott él, de neki meg már 10 éve van párja és ez a gyakori sajnos. Tipikus dolog, hogy megláttam Szolnokon egy nekem tetsző nőt és szinte 100% hogy volt valakije. Ezt nem szeretem a "vidékben". Pesten könnyebb nekem ismerkedni és vannak sikereim minden tekintetben.


26/F

2021. ápr. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem abszolút nincsenek sikereim Pesten, mert itt még a nők elvárásai az egekben vannak, vagy éppen egzotikus pasira vágynak ami én nem vagyok.
2021. ápr. 29. 17:34
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk egyformák, lehet neked pedig vidék válna be. Mennyire eresztettél gyökeret Pesten? Van ott ingatlanod? Mekkora baráti köröd lett?


Minél kevesebb dolog köt oda, annál inkább könnyebben tudsz eljönni. Főleg a home office mellett ha albérletben élsz, akkor tiéd a világ, utazz nyugodtan. Lakj valahol valamelyik random magyar nagyvárosban 1 hónapot, aztán egy kisvárosban, stb.

2021. ápr. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez elsősorban tőled és a saját személyiségedtől függ.

Szerintem Pesten sokkal több a lehetőség, és igen tényleg vannak lányok, akik a nagyon izgalmas, exotikus pasikat keresik, de azért nem lehet általánosítani, ez szerintem csak egy hangos kisebbség.

Mostanában sokkal több nő végez egyetemet, mint férfi. Ennek következtében nagyobb városokba költöznek és jó részük később ott is vállal munkát, szóval nyilván hiányozni fognak a falvakból, kisebb városokból.

Viszont az elvárások is magasabbak nagyvárosban és az emberek is felszínesebbek egymással, ami az én szememben is eléggé hátrány.

2021. ápr. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"Nem vagyunk egyformák, lehet neked pedig vidék válna be. Mennyire eresztettél gyökeret Pesten? Van ott ingatlanod? Mekkora baráti köröd lett?"

Pont ezek a dolgok amik nem számítanak egy világvárosban, ami nyitott szellemiségű elvileg.

Baráti társaság? Budapesten?

Vannak barátaim, de ott kb. mindenki mindenkivel haver

2021. ápr. 29. 20:05
 9/10 anonim ***** válasza:

8. Szerintem félreértetted, hogy ezeket miért kérdeztem. Azért, hogyha pl nincs ingatlanod Pesten vagy nem lettek ott jó barátaid, akiket nehéz szívvel hagynál ott, akkor teljesen szabad vagy, hogy máshová költözz.


Ha akarod akkor már jövő héten másik városban lakhatsz. Mi tart vissza, hogy kipróbáld?

2021. ápr. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Vidéki kisvárosból származom, BP-en jártam egyetemre. De se itthon se ott nem tudtam ismerkedni. Ez nem azon múlik. Valakinek megy valakinek nem.

Nekem rohadtul nem, fogalmam sincs mit kellene csinálnom, hogyan közelítsek valaki felé egyáltalán hol találjak olyat akitől akarhatnék valamit.

Egyetem alatt egyébként nyáron ismertem meg a már exemet, de nem Pesten. Szóval 3 év fővárosi "létezés" után hazatérve lett életemben először barátnőm. De akkor még "jó korban" voltam.

Most 26 évesen itt már esélytele na dolog.

Alapból a lakosok jelentős része idős, nyugdíjas. Nyilván ők nem vonzanak.

Egy másik része középkorú (35-50) gyerekes, családos ember, akik jellemzően azért költöznek ide/vissza mert itt még normál áron kaphatsz családi házat is akár, van sok iskola és szolgáltatás, ráadásul közel van két megyeszékhely is.

Szóval családosoknak nagyon jó.

Aztán a harmadik kategória az ő gyerekeik, akik jellemzően 18-19 éves korukig, tehát a középiskola végéig élnek itt. Úgy gondolom, hogy ők már nem az én korosztályom, meg alapból is amelyik normál és a szülei is normálisak, azok mennek tovább egyetemre, vagy BP-re vagy valamelyik nagyobb városba. Onnét pedig nem fognak hazaköltözni, max akkor amikor már családjuk van és nyugodtabb életre vágynak. A párjukat jellemzően nem itt találják meg.

Szóval szívás az egész...

2021. ápr. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!