Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondja sok nő hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja sok nő hogy egy átlagos pasinak kevés esélye van szép barátnőt találni?

Figyelt kérdés
Ha átlag, meg csúnya nőknek is van jó palijuk akkor fordítva is működhet.

2023. júl. 10. 09:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
89%
#6 Nem.Az ilyen fajta férfiakra jellemző, hogy a smink nélküli Palvin Barbira meg Megan Fox-ra azt mondja az az átlagos, épp szódával elmegy kategória, Quasimodo meg az átlagos, kicsit átlag feletti férfi.
2023. júl. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Keresd meg bármelyik kérdést, ami alatt incelek mutogatják egymásnak az 'átlagos' nőket. Ahogy a 11. írja, szerintük Margot Robbie öreg, Palvin Barbi kövér 😂

Értem én, hogy nehéz a helyén kezelni az instafiltereket és a realitást, de erőltessük már meg magunkat kicsit, uraim.

2023. júl. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy átlagos pasi miért is nem átlagos barátnőt keres?
2023. júl. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
7%
13. Egy átlagos nő miért nem átlagos férfit keres? Lehet ezzel dobálózni.
2023. júl. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Kereslet-kínálat, mond valamit?! Ha egyszer átlagos nők után is érdeklődnek átlag feletti pasik, akkor hol a probléma? Ha van lehetőségük válogatni, akkor válogatnak, ha nincs, akkor meg nem. Nem olyan bonyolult ez azért..
2023. júl. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
13%
15. Azt is jó lenne látni, hogy az érdeklődések 95%-a kizárólag szex miatt történik. Ezekből válogatni nem nagy fegyvertény, ellenben tényleg azt sugallja hogy mennyire kapósak még az átlag alatti nők is. Egyébként az értékes, valósban értékes férfi ugyanolyan ritka mint az értékes nő, és az az igazság hogy a zsák mindig megtalálja a foltját pro és kontra. Nekem sem volt férfi létemre problémám az ismerkedéssel, pedig igen magasan tartottam a lecet. Nem voltak futószalag kapcsolataim, mindig több éves időtartamot átölelők voltak. Szóval maximálisan egyetértek, nem bonyolult a képlet. Csak akkor ha az embernek rossz az önismerete.
2023. júl. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

"Egy átlagos pasi miért is nem átlagos barátnőt keres?"


Mert ha átlag feletti férfiak erdeklődnek átlagos nők után, akkor átlag feletti nők is érdeklődhetnek átlagos pasik után. Nem logikus?

2023. júl. 11. 14:16
 18/20 anonim ***** válasza:
22%

Engem az érdekelne, hogy a 13-as és a 14-es komment között mi az az eget verőn, drasztikusan nagy különbség? A 13 fel van pontozva mert az a nőket emeli isteni magasságokba, a 14-es meg le van pontozva, holott ugyanazt kérdezi mindkettő, csak más nemre vetítve?


Ezek után van értelme a pontozósdinak? Ennél jobban nem is lehet megmutatni a kettős mércét!

2023. júl. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Azt a 2 százalékot is én nyomtam rá. 😂
2023. júl. 11. 17:31
 20/20 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy nem izgat, csak feltűnt már hogy a gyk ezen fóruma a she.hu-nak az egyenesági testvére. Vér feminista, ráadásul a feministákra az jellemző hogy gyűlölik a világot, vagy rossz családban nőttek fel, a célpontjuk a férfiak. Ha esetleg sikeres a férfi, még jobban gyűlölik. Vagy ha egy nő jó családban él, jó férj van mellette, akkor a nőt is gyűlölik.


Szóval legkevésbé sem zavar ez a feminista értékelés meg pipa mánia. A gyk-n nem lehet objektívan beszélgetni, mert máris neked esnek, lepontoznak, ezzel jelzik hogy kussoljál, a szöveged nem hozza az elérzékenyített szintet.


Ugyan az a kérdés, a női válasz felpontozva, a férfi lepontozva. Ennyi bőven elég hogy tudja az ember kikkel áll szembe. Ennyi erővel átnézek a 444.hu-ra orbánt sztárolni. Ott is megmagyaráznának hogy ki a h*lye, akárcsak itt. :D

2023. júl. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!