Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukák, miért nem keresitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apukák, miért nem keresitek a gyermekeiteket?

Figyelt kérdés
A kérdésem azokhoz az apákhoz szól, akik nem keresik a saját gyerekeit szakítás vagy válás után.
tegnap 20:27
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Férfiak nem annyira gyerek centrikusak. Normál kapcsolatban is a nő foglalkozik jobban a gyerekneveléssel.
tegnap 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

Két fő ok szokott lenni:


Anyukára baromira megharagudnak valamiért, főleg azért mert kidobta őket.


Nem akarják vagy tudják a gyereket finanszírozni

tegnap 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert lesz@rják. Ennyi. Engem se keresett apám. Mostmár, hogy én is majdnem 40 vagyok, már átértékelte és bánja. De hát mostmár én sz@rom le. Ez ilyen.
tegnap 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehetne fatert kérdezni miért nem keresett. Azt lehet tudni, hogy most miért keres.
tegnap 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Ne is tegyék jobban járnak
tegnap 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Engem sem keresett apám azt sem tudom él-e még?

Hogy miért nem azt nem lehet tudni.

Nekem viszont van egy "nevelt" lányom most 16 éves mindennél jobban imádjuk egymást.

Nem hiába 13 év az 13 év!

Pedig már elváltunk lassan 2 éve.

tegnap 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mert akkor fizetnie kéne a fogszabályzót vagy nyelvoktatást vagy iphonet, vagy bàrmit is, de segitenie, tennie kéne amit anyuka már nem bír vagy a hatezredik dolog lenne.


Pl nem kap legot 30 ezerért vagy egy drónt soha, de focisalbumot se. De szemüveget, cipőt minőségi kaját minden mást igen.

ilyeneket speciel csak apukák képesek megvenni, de a legtobb menekül csak.

Vagy csajozni se tanítják meg az életre se. A gyereke nem a gyereke csak egy idegen.

tegnap 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az én apám sem keresett engem soha, hála a jó istennek.

Viszont ez nem mindenkire igaz. Vannak ismerőseim, akiknek elváltak a szüleik, csúnyán. De apuka ugyanúgy támogatta és mai napig támogatja őket, járnak közös nyaralásra (mmint apuka és a mára már felnőtt gyerekek), csinálnak közös programokat, stb.

tegnap 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Az enyém még munkahelyet is váltott, hogy kevesebb gyerektartást kelljen fizetnie, azontúl hogy lesz...rt.

Nem mentem el a temetésére sem, nem tettem a sírjára egy mécsest sem. Nem tudok neki megbocsájtani, és ez nem jó érzés ma sem, de nem megy. Sajnos, van akinek ez jut.

Szerencsére vannak jó apukák is azért.

tegnap 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az apák az igazságért csoportra azért lápislanthatnál egy ilyen kérdéskiírás után.
tegnap 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!