Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szabaduljak meg tőle?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szabaduljak meg tőle?

Figyelt kérdés

Sziasztok! AZ a helyzet,hogy van egy srác aki mindenkinek azt mondja,hogy járunk meg úgy viselekdik a suliba is pedig én nagyon nem akarok vele járni és ezt el is mondtam neki. Ő a "legrosszabb" az egész gimiben mindenkit megver meg ilyenek. Tanárok is kivannak akadva,hogy egy ilyennel "járok". Ma is odajött hozzám és csak úgy megölelt. Már nagyon elegem van,hogy nem ért a szép szóból.Mit csináljak? Előre is köszönöm!

16L


2011. márc. 24. 16:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Azért ha gondolod írd meg majd a holnapi történteket, akár privátba is, és ha tudok akkor segítek
2011. márc. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Te is terjessz róla valami kínosat. Zaklat, pocsék az ágyban, meleg és csak alibinek kellenél...
2011. márc. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Nagyon kedves vagy köszönöm,de azt hiszem hogy siekrült am tisztáznom mindent. Beszéltem vele meg egy lány unokatesójával és megmondtam neki,hogy hagyjon békén,neki sokkal másabb lány való mint én és örülnék ha nem engem zargatna. Iskolán kívül beszéltük ezt,és azt mondta,hogy igazam van,mert neki "vadabb" lány kell. Meglepődtem,hogy ilyen könnyen ment,persze meg is könnyebűltem rögtön.Most már scak az elsz a kérdés,hogy iskolába is tartja-e magát ahhoz,hogy békén hagy.

Mégegyszer nagyon köszönöm Neked,hogy ennyire segítőkész vagy!

2011. márc. 25. 14:03
 14/14 A kérdező kommentje:
*ma
2011. márc. 25. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!