Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megütött, és még zaklat is....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megütött, és még zaklat is. Hogy szabaduljak meg tőle? ) :

Figyelt kérdés
a barátom azért megütött, mert ő ÚGY VETTE ÉSZRE, hogy más fiúval flörtöltem. rögtön szakítottam vele, de ő folyton hívogat, meg keres, hogy hülye volt sajnálja stb. de én már nem tudok megbízni benne, és nemtudok már mit csinálni, hogy békén hagyjon. jól tettem, hogy kidobtam? és hogy rázzam le?
2010. júl. 6. 15:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól tetted, hogy szakítottál vele. És ne reagálj a zaklatásaira, ne vedd fel, ne írj vissza neki, ha közösségi oldalon is zaklat, akkor töröld az ismerőseid közül vagy végső soron töröld magad. Ha muszáj, akkor meg telefonszámcsere.
2010. júl. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

ha egy fiú szeret akkor nem üt meg... még a legnagyobb elkeseredésében sem... főleg h csak egy kis flört miatt... ennyi szabadság járhat neked nem... végülis nem csaltad meg meg semmi és a barátod szereted...nincs joga megütni:o


h mit tegyél.. hát.. kérd meg egyik haverod hogy állítsa le..szolj a szüleidnek...és ahogy az előttem író írta...FELEJDS el... ha egyszer megtörtént akkor megtörténhet mégegyszer...lehet durvábban:S

2010. júl. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Gabika93 válasza:
100%
Pont ugyan ebbe a helyzetbe voltam én is. 2évig voltam együtt a sráccal nagy volt a szerelem.Aztán egyre inkább előjöttek az agresszió jelei.Elöször csak rángatott, aztán meg is ütött.Nagyon megbánta hónapokat könyörgött hogy fogadjam vissza.Nagyon nehéz volt. sokat fenyegetett,nagyon sokat féltem tőle.1 év telt el és ő még most is akármikor vissza jönne hozzám.de tudom mennyi bajjal járt. Erősnek kell lenned.Semmi esetbe se fogad vissza!jól döntöttél!Minden gesztusát,akár ajándékait el kell utasítanod.Sok sikert! remélem tudtam segíteni.
2010. júl. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Én egy 13 éves lány vagyok,és a szüleim nincsnek jóban.

Sőt...utálják egymást,és Apám egyszer majdnem Megfojtotta anyát,és többször is megverte.


Szörnyű ez a helyzet....

Megéri ez neked?? szerintem nem,úgyhogy ne fogadd vissza...


Amúgy szólj haverjainak,tesójának,szüleinek,hogy állítsák le.

idővel úgyis feladja!!

2010. júl. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
ez komoly ien kérdést teszel fel de azért mosoly jelt teszel a végére == > :)
2010. júl. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
az egy szomorú fej te fa.szkalap. lássál már
2010. júl. 6. 18:03
 7/15 anonim válasza:
Ha cigány az illető, akkor meg jelentsd a rendőrségen, mert az ilyen tetvek bármire képesek.
2010. júl. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
velem is ez volt h a pasim elősször csak rángatott aztán bocsánatot kért,de a végén már pofon is volt és ő csalt meg,mikor ő volt a féltékeny rám...sajna vannakilyenek
2010. júl. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
csak igazat tudok adni az előttem íróknak. főleg az utolsónak
2010. júl. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Jól tetted, hogy kidobtad!

Cseréld ki a mobilszámodat!

2010. júl. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!