Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megütött, és még zaklat is....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megütött, és még zaklat is. Hogy szabaduljak meg tőle? ) :

Figyelt kérdés
a barátom azért megütött, mert ő ÚGY VETTE ÉSZRE, hogy más fiúval flörtöltem. rögtön szakítottam vele, de ő folyton hívogat, meg keres, hogy hülye volt sajnálja stb. de én már nem tudok megbízni benne, és nemtudok már mit csinálni, hogy békén hagyjon. jól tettem, hogy kidobtam? és hogy rázzam le?
2010. júl. 6. 15:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Elsőre megválaszolták, mindenki más fölöslegesen koptatja a billentyűzetet. (igen, én is)


Ide meg képzeld ugyanazt amit mindenki mond, csak kicsit más szavakkal.

2010. júl. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Tökölön is elcsattant pár pofon.

Kibirod.



Kolompár József Dominik

2010. júl. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Játszatok szadomazót! Jól állna nektek :D

Játék neve: Én ütlek te türsz!

Pasid: Úr

Te. Szolga :D

2010. júl. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

nagyon nagoyn jól tetted, hogy kidobtad!!!!

ha netán egyszer mégis elgondolkoznál azon, hogy mi lenne, ha megint együtt lennétek, akkor hallgass az eszedre. Ha egy férfi egyszer is megüt egy nőt, az azt jelenti, hogy megteszi máskor is, akármit mond...

ilyenkor persze vissza akar édesgetni, mivel ő is érzi a tettének a súlyát, de ha egy nő ezek után vlakit visszafogad, akkor a férfinak az jön le, hogy ez egy megbocsátható dolog, és mikor következőleg is megteszi, akkor is biztos lesz a dolgában...és ez így fog menni

szóval jelentsd föl a köcsögöt

2010. júl. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ismerd fel a képről a köcsögöt! XD
2010. júl. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!