Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez erőszak volt vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez erőszak volt vagy sem?

Figyelt kérdés

17 éves voltam,szűz+a menzeszem is meg volt.Felmentünk a hotelszobába,az volt megbeszélve,hogy filmet nézünk,aztán elmegyünk és körbemutatom neki a várost.Felmentünk,elkezdtük nézni a filmet.Aztán azt vettem észre,hogy egyre kevesebb ruha van rajta,ő nyomult és én hiába mondtam,hogy ne,hagyjon békén,ma nem fog történni semmi,hisz nem ismerem,életemben most látom először élőben...Eszembe nem lett volna egy ilyen alakkal elveszteni a szüzességem.

Szóval megkínált alkohollal.Mondtam,hogy kössz nem,nem iszom alkoholt.Aztán belém erőltette,hogy ugyan már,ez nem erős,nem fog megártani.Champagne és valami másik valami volt,összekeverte a kettőt.Aztán végül a negyedét megittam egy nagy pohárnak,de annyira kiütött,mivel nem vagyok hozzászokva az alkoholhoz,hogy fel se tudtam kelni az ágyról.Aztán arra emlékszem,hogy rángatja le rólam a nadrágom,én meg fenn hangon mondtam neki,hogy hagyja abba,mert szólni fogok a zsaruknak.Ő meg csak nevetett,mondta,hogy nyugodtan....Teljesen leszorított az aktus alatt,rám se nézett,pár könnyem is kicsordult.Még csak a péniszét se láttam egy pillanatra sem.Az aktus végén el kéretőztem wc-re,ott ácsorgott egész végig az ajtó előtt és kérdezgette,hogy mit csinálok.Teljesen le voltam blokkolva,csak ültem a wc-n,gondolkodtam,hogy mit csináljak,semmi nem jutott eszembe.Aztán végül kimentem,megvárta míg előre megyek és elkezdtem felöltözni.Végül leültem az ágyra,húztam fel a cipőm,odaült mellém és csak nézett.Elkezdett bocsánatot kérni,ha megbántott és hogy nagyon szeret,boldog,hogy ő vehette el a szüzességem.(?)Én csak néztem rá gyűlölettel a szememben,majdnem kicsordultak a könnyeim,de a düh valahogy segített visszatartani.Felkeltem és köszönés nélkül lerohantam,egyenesen haza.Futott utánam,hogy várjak,hív taxit,ne menjek haza egyedül ilyen késő este..Egész végig hívogatott az úton,mikor mentem haza.

Ennyi lenne a történet.

Még annyit kifelejtettem,hogy mikor kezdett rájönni,hogy nem adom be a derekam,behívott sötétbe a wc-be,fogalmam nem volt,mit akarhat.Mondta,hogy mutatni szeretne valamit.Leültetett a wc-re és odaállt elém.Ekkor leesett a dolog,aztán mondtam,hogy nem fogom leszopni,értse meg,hogy ma semmi ilyen nem fog történni.

Mikor kimentünk megcsókolt és én vissza csókoltam,gondoltam,hogy ez belefér.Talán itt ronthattam el?

Ott kellett volna hagynom egyből,miután egyértelmű jeleket adott,hogy szexelni szeretne,nagyon naiv voltam,tudom.

Alapból nem vagyok verekedős,övöltözős típus,ha valaki megtámadna azzal a szándékkal,hogy megöl,biztos meghalnék,ha rajtam múlna..


2011. márc. 22. 15:39
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Az is erőszaknak számít, ha a másik öntudatlan állapotával él vissza az ember.
2011. máj. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!