Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nő nedvesedik erőszak közben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Genevieve kérdése:

Egy nő nedvesedik erőszak közben?

Figyelt kérdés
Mármint hogy be tud nedvesedni valaki,ha meg akarják erőszakolni?
2010. máj. 22. 10:52
 1/10 anonim ***** válasza:
24%

xD

akkor nedvezik ha finoman érintik meg tehát detto az ellenkezőjétől nedvezik

2010. máj. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%
A szeme igen.
2010. máj. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Szesze ***** válasza:
17%

haha...


Ha egy nő benedvesedik akkor azt jelenti, hogy ő is kívánja a partnerét. Erőszak közbe nem kívánja ergo nem nedvesedik be.


~Pitypang~

2010. máj. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
14%
Én élvezem (bár még csak a barátom erőszakolt meg), de be is jön, a dolog, szóval asszem én nem vagyok mérvadó XD
2010. máj. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%
tuti nem, ezen már én is gondolkoztam:DD amugy ha megerőszakolják ígyis úgyis nem jobb ha hagya magát hátha nem fáj úgy?:S
2010. máj. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2010. máj. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
54%

Ha valakit valóban megerőszakolnak vagy más néven erőszakos közösülés áldozata lesz az nem éppen a kedvére történik, mindez erőszakkal vagy fenyegetéssel valósul meg.


Az más, ha az ember élvezi a vadabb helyzeteket vagy erre gerjed, de egyáltalán nem keverhető össze az egyik a másikkal.

2010. máj. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Szesze ***** válasza:
67%

"tuti nem, ezen már én is gondolkoztam:DD amúgy ha megerőszakolják így is úgyis nem jobb ha hagyja magát hátha nem fáj úgy?:S"


Az erőszak az nem szex hanem bűncselekmény, szóval nem hiszem, hogy azt lehetne engedni.

2010. máj. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%
Állítólag igen. Közben minimálisan, de csupán a túlélés reményében. A szervezet így próbálja megóvni magát a roncsolódástól, hogy vészhelyzetet jelent és elkezd nedvességet termelni, de mivel nincs szexuális izgalom, csak k*va nagy fájdalom, ezért nyilván csak keveset sikerül.
2010. máj. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen,sajnos nedvesedik. Ezért gyakran úgy érzik, hogy a testük "cserbenhagyta" őket...
2011. jún. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!