Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemi erőszak, de hogyan?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemi erőszak, de hogyan? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Tudom,hogy félreérthető,de még mielőtt valaki rossz szemmel nézne rám elárulom,hogy meg sem fordult ilyesmi a fejemben.Soha nem bántottam senkit és nem is fogok.Elítélem azokat akik nőket bántalmaznak,pláne ha szexuálisan teszik.


Sok esetről hallottam amikor 1 férfi volt az elkövető.Nem igazán értem,hogyan képes erre valaki fizikailag.Elég nagy és erős vagyok én is,még sem lennék erre képes.Igaz 180cm,80kg vagyok és sportos a testalkatom,de szinte lehetetlennek tartom,hogy lefogjak egy életéért küzdő nőt.

Gondolom a legtöbb elkövető sem rendelkezik terminátor képességekkel.Tudom,hogy hülye kérdés,de nem értem ez hogyan lehetséges.


Nem az alternatívákra gondolok most,hogy leitatja,bedrogozza a lányt vagy van egy segítője.És nem is a mentális része érdekel.Aki ilyet tesz,az beteg ember.Személy szerint felakasztanám az ilyeneket.


Nem is annyira válaszokat várok,inkább csak véleményeket a témáról.Az oltásokra nem vagyok kíváncsi,ha nem tetszik akkor lépj vissza és válaszolj egy másik kérdésre.Köszönöm.


21/f


2011. febr. 9. 16:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Engem már probáltak megeröszakolni de nem ugy h bedrogoztatot cssak ugy elém ált lefogott a kocsijába lökött de nem számitot arra h ismerem h ha valahol megnyomod azz fáj pl a nyakát meg a combján én meg elkejtzdtem vele harcolni és elég rosszul járt ...
2011. febr. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
12%
Aki tényleg ellenáll, és az élete árán sem hagyja, azt lehetetlen megerőszakolni egyedül. Ez egyértelmű. Szerintem sunyiság van ezekben a sztorikban, amikor tényleg tök egyedül támad rá valaki egy nőre. És abba belegondoltál már, hogy ha kőkeményen ellenkezik, akkor úgy összekarmolja a képét, hogy vihetik a balesetire? Csak egyet tudok elképzelni, a nő hagyja magát, csak szemléltetőleg ellenkezik. 18/F
2011. febr. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az erőszakoskodó nem arra épít, hogy erővel lefogja áldozatát, hanem arra, hogy olyan halálos fenyegetéssel él, ami hatására az áldozat inkább nem ellenkezik tovább. Ez általában egy kés, ami önmagában egy sokkoló hatású fegyver, az emberek többsége lemerevedik, ha kést tartanak a torkához vagy gyomrához, szóval érzékeny részeihez. A pszichológiai meggyőzés is játszik, amikor az áldozatot megfenyegetik, hogy megölik a családtagjait, ha ellenállnak, így inkább hagyják magukat. Nem sokan olyan bátrak, hogy ellenálljanak, de ők sem mindig ússzák meg, sokszor az elkövető nem hátrál meg és megöli, megsebesíti őket.
2011. febr. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
72%
2011. febr. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
34%
Én simán lefogom bnőmet, szoktunk játszani egymással birkózást:D Igaz, h én küzdősportoló vagyok 193 centi és hozzá 105 kiló, ő meg 180 ceni és 55 kiló, szal van némi testi fölényem:D De az tény h baromi nehéz lehet, főleg, ha nem akarod ténylegesen bántani, csak lefogni. Ő is tud úgy rúgkapálni, h nehéz lefogni, pláne ha teszem azt nem vigyázna a családi ékszerekre:D
2011. febr. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Gondolom a legtöbb ilyen eset úgy kezdődik, hogy eszméletlenre veri az elkövető a nőt...
2011. febr. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

Könnyű mondani, hogy miért nem védekezik, stb., de az esetek nagy részében a nő a sokktól, ijedtségtől leblokkol, és nem biztos, hogy tud ordítani, vagy ütni, rúgni. Ez nem,vagy nagyon nehezen kontrollálható. Külön önvédelmi tanfolyamokon tanítják ennek a természetes mechanizmusnak a leküzdését, és így sem biztos, hogy mindenki el tudja sajátítani. Hatványozódik a sokk, ha olyas valaki tesz ilyet, akit ismer,és akitől nem várná,pl.volt partner.

Nagyon nagy tudatlanságra vall, és gonosz dolog is beleegyezést feltételezni ilyen esetekben, előbb tájékozódjatok is.

2011. febr. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
Vannak, akik megbénulnak a sokktól.
2011. febr. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
55%
Akik ilyet tesznek azok elmebeteg bunkó állatok. Egyszerű: Ha adott egy pasi, aki azért törődik magával, és eljár kondizni, akkor a lány semmit nem tehet. Úgyis tudjuk, hogy ki lesz az erősebb. De ha egy ittas hajléktalanról van szó, akkor kicsit könnyebb a dolog, hisz azok ugye dűlöngélnek, meg minden bajuk van. ÉS akkor ha már itt tartunk, az egy dolog, hogy testi sebet ejt a nőn, akit megerőszakol. De a testi seb begyógyul, a lelki seb nem. Az a nő, akit megerőszakoltak, évekkel később is félve megy ki az utcára, pláne ha egyedül kell ezt megtennie. Az a seb, amit a lélekben ejt, nem tud begyógyulni. Egyszóval a férfi kihasználja az ellentéteket, és azt, hogy mi vagyunk a gyengébbik nem. De sajnos ez van, ilyen a mai világ :(
2011. febr. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
Félti az életét a nő, jobban mint a puniját. Belegondol, mekkora pofonokat kaphat, esetleg meg is öli az elkövető, hogy ne tudja feljelenteni és kész is a félelem börtöne.
2011. febr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!