Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen karrakterű egy ilyen fiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen karrakterű egy ilyen fiú?

Figyelt kérdés

Ma a suliban nem volt tanítás, hanem programok voltak. Jött egy tánctanár és táncot tanított. Beálltak vagy 20 an, de a 20 között kb csak 1 fiú volt. Milyen az ilyen fiú ? Mármint, hogy van bátorsága beállni és ott hülyült. Hogyan jellemeznétek az ilyen karraktert és ez mennyire jelent "plusz" pontot egy lánynál ?


köszi a válaszokat 16/f


2011. márc. 19. 22:51
 1/8 Futurare ***** válasza:

5 lány kellemetlennek érezte, 5 kiröhögte. 10-nek mosoly volt a száján, de ebből 5-nek gúnyos. A maradékból 3 csak 2 percig foglalkozott vele, és az utolsó kettőt foglalkoztatta, valamint ők később is beszélni fognak róla.


Én így hiszem.

2011. márc. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Jött egy tánctanár és táncot tanított."


hmm ez furcsa ..

2011. márc. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Karekter - egy darab R betű.
2011. márc. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
V azért, h csajokkal legyen körülvéve, v azért, mert búza.
2011. márc. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
esetleg homokos, esetleg az a tipikus ki ha én nem, az osztály mókamikije vagyok. de még az is lehet hogy valójában táncol és azért állt be. szerintem inkább a második, a feltűnési viszketegségben szenvedő mókamiki.
2011. márc. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
amúgy ha jól láttam nem táncolt rendesen, hanem csak hülyült. érdekes válaszokat kaptam. szeritnem úgy értelmeztétek a kérdést, hogy rendesen táncolt. bocsika a rossz feltevésért.
2011. márc. 20. 11:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Bátor, laza vagy meleg. Vagy élvezte, hogy ennyi nő közül válogathat.
2011. márc. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
második XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2011. márc. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!