Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Megőrülök, ebben a percben is!

Van egy lány akit pont egy éve ismertem meg... nagyon jó barátok voltunk, ami sajnos az ő részéről eléggé megfakult mára. Én még mikor jóba lettünk nagyon beleszerettem ... volt egy nap mikor nagyon közel kerültünk egymáshoz... egy csók is elcsattant. Aznap este rámírt Msn-en hogy, ez az egész elhamarkodott volt.. és hogy nem akar tőlem semmit... nem örültem neki de hát ez volt, nem volt mit tenni... tovább kellett lépni.

Még pár hónapig jóba voltunk ...de sajnos ő másik középiskolába ment.

Itt minden megszakadt... én próbáltam vele tartani a barátságot de ő ezt nem viszonozta... Azóta már két lánnyal jártam ( próbáltam elfelejteni Őt)

de egyik sem felejtette velem el a Iránta táplált szerelmem. Mai napig nagyon nagyon nagyon nagyon szeretem értitek minden nap csak rá gondolok nem tudok tovább lépni... nem rég pár napja megint próbáltam volna vele beszélni hogy, találkozzunk mert már elég rég beszéltünk meg hiányzik stb... de ő rögtön kijelentkezett... 2 napja pedig KAPCSOLATA VAN :''(((

micsináljak????

megőrülök?!??!

ti mit tennétek?


2011. márc. 19. 21:44
 1/1 anonim válasza:

Hát nagyon sajnállak kedves kérdező, de van olyan hogy egy lánynek pont nem vagy az esete. Lehet hogy ő nem szeretne tőled többet, és érzi hogy te többre vágysz. Ezért kerül téged, mert nem akar megbántani.

És még valami.. ne próbáld meg úgy elfeljteni hogy más lányákokkal jársz, mert ezzel csak azokat a hölgyket bántod meg, ne nézd őket pótszernek.

Próbáld meg elfogadni a tényt.

2011. márc. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!