Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már olyan, hogy egy fiúbarátotok többet akart, és amúgy azelött jól elvoltatok, de megszakitottatok vele minden barátságot emiatt?

Figyelt kérdés
?
2011. márc. 17. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:
69%

Volt. Nem is egy, nem is kettő. Egy barátság amúgy sem barátság, ahol az egyik fél már többet akar. Velem sajnos még egy férfi sem akart barátságot...a végén mindig odajutottunk, hogy akar valamit tőlem. De szerencsére leginkább komolyat akartak, de akkor is már elegem van abból, hogy egy férfi nem tud velem beszélgetni, barátkozni, csak úgy, ha mellé be is próbálkozik.


Vagy közöld vele már az elején, hogy te mit szeretnél, vagy ne kábítsd a lányokat a barátkozós dumákkal.

2011. márc. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Volt, sajnos többször is.
2011. márc. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, volt, nem is egyszer. Eleinte még megpróbáltam az ilyen ügyeket nagy naívan úgy kezelni, hogy ha az illető beleegyezett, hogy nem lesz köztünk továbbra sem semmi a barátságon kívül, akkor jó, maradjunk barátok.

De ebből az lett, hogy amikor aztán összejöttem valakivel, a fiú "barátom" úgy érezte, eddig hitegettem.

Ilyet többet nem kockáztatok meg.

2011. márc. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!