Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz egy ilyen lányról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés
Szőke haja van , seggig érő póthaja , műszempillája kihívóan öltözködik a sminkje elég sok..10cm-nél kezdődnek a magassarkúi...mindig trendi cuccokban járkál úgy néz ki mint aki hollywoodból jött. És az van,hogy mindenki oda van érte mert tényleg egy csodás és különleges lány,demost az én szerelmemmel jár...és nem tudom mitől jobb tőlem ?rádásul gyönyörü az alakja. Én barna hajú kicsike vagyunk kicsit duci és olyan manó szerü. De tényleg nagyon rendes vagyok én is. Kit választanál ? a természetes nem jobb ?
2011. márc. 13. 18:41
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Lehet csak meg akarja fektetni egyszer kétszer aztán nálad köt ki. Én valószínűleg ez tenném.

21f

2011. márc. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Amúgy a srácnak bejössz egyáltalán? MErt ha nem, akkor persze, hogy nem a természetes győz, hanem az, aki bejön a srácnak
2011. márc. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!