Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz egy ilyen lányról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés
Szőke haja van , seggig érő póthaja , műszempillája kihívóan öltözködik a sminkje elég sok..10cm-nél kezdődnek a magassarkúi...mindig trendi cuccokban járkál úgy néz ki mint aki hollywoodból jött. És az van,hogy mindenki oda van érte mert tényleg egy csodás és különleges lány,demost az én szerelmemmel jár...és nem tudom mitől jobb tőlem ?rádásul gyönyörü az alakja. Én barna hajú kicsike vagyunk kicsit duci és olyan manó szerü. De tényleg nagyon rendes vagyok én is. Kit választanál ? a természetes nem jobb ?
2011. márc. 13. 18:41
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Hát nincsen rajta plastica de szőkitett haj,szolis bőr, nagy szempillák , kihívó cuccok...és a szája fölött egy pc...ez azért elég kiábránditó lenne számomra ha pasi lennék. A jó természetes csini lányok miért nem nyernek soha ?:(
2011. márc. 13. 18:55
 12/22 anonim ***** válasza:
Mert nem vagy jó és csini?
2011. márc. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
én csini vagyok...tök jól öltözködöm ,ápolt vagyok meg minden..egy kis fölösleg van rajtam. De semmitől sem jobb ő tőlem...és én nem akarnék ilyen kurv@ lenni úgymond.
2011. márc. 13. 18:58
 14/22 anonim ***** válasza:

"és tényleg nagyon kedves,aranyos és olyan vicces is...nekem nincsenek ilyen belső tulajdonságaim...h pl vicces lennék :( Olyan fa vicceim vannak és nem is értek a pasikhoz."

Akkor csak jobb tőled, nem? Elviekben szebb. Amit írtál,aszerint több és jobb belső tulajdonságai vannak. szerinted? Plusz írtad, hogy smink nélkül is szép. Nem tudsz micsinálni vele. Fogadd el.

2011. márc. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Én spec undorítónak találom az ilyen "mű-nőket".

18:46-nak igaza van, sajnos sok srác jár ilyenekkel, csak azért, hogy felvágjon vele.

18:51 Hát jah.. Sokan először a külsőre "széppel" jönnek össze, aztán majd később, ha már inkább a családalapítás vágya kerül előre, akkor fordulnak a külsőre kevésbé, belsőre viszont annál inkább szép lányok felé.

Nekem sokkal fontosabbak a belső, mint a külső értékek, bár egy igazi bányarémmel én se akarnék hosszútávon sokat kezdeni, bármennyire is kedves. (ezt nem rád értem)

Ne félj, vannak akiknek a duci lányok jönnek be, ne ragadj le egy pasinál.


18/f

2011. márc. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
hátköszönöm,ez nem túl bíztató. Azt hittem nem szeretik a pasik a természetellenességet.:(
2011. márc. 13. 19:02
 17/22 anonim ***** válasza:
Most még szeretik. Majd 5-10 év és már nem fogják szeretni
2011. márc. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Van egy jó hírem: szeretőnek ő kell neki, feleségnek te kellesz majd :)
2011. márc. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Attól hogy póthaja van meg ad magára miért mű? miért cicababa? nem is ismeritek, mégis ítélkeztek felette, ez nem szép dolog.

Sajnálom kérdező, de ha a szépsége mellett a belső tulajdonságai is rendben vannak, akkor bizonyáéra tökéletes lány és sajnos egy ilyen lánnyal nehoz - szinte lehetetlen - szembeszállni :S ne haragudj

2011. márc. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Aki hidrogén-szőke, fenékig érő póthajat visel, 5kg sminket pakol magára, műszempillát hord, cicababa ruhákat hord, >10cm-es tűsarkúban jár folyton, úgy akar kinézni, mint Dr. Szöszi... na ott kétlem hogy belsőleg minden rendben lenne.
2011. márc. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!