Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk és lányok! Mit szóltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk és lányok! Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés

Lányok! Ti összejönnétek olyan fiúval akinek nagyon sok lány barátja van, és sok mindent együtt csinálnak? (de tényleg csak barátként tekint ezekre a lányokra)


Fiúk! ugyan ez a kérdés, csak kicsit máshogy, szeretitek az olyan lányokat aki tényleg minden fiúval nagyon jól meg van, hülyéskednek, cukkolják egymást, mint a fiatalok :)


Összegezve: megbíznátok bennük teljes mértékig, vagy mindig féltékenyek lennétek, vagy el tudnátok viselni és megbarátkoznátok ezzel a helyzettel?


2011. márc. 9. 21:30
 1/9 tsz-tag ***** válasza:
100%
szétverném a retkes kis pofáját ha hozzámer szólni valakihez...F/20
2011. márc. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

:D én is nagyon féltékeny típus vagyok L/17

köszi a választ :)

2011. márc. 9. 21:34
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondanám neki h hívja el a barátjait és rendezzünk roma sztárparádét^^

zsámo o_O XD

2011. márc. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 tsz-tag ***** válasza:
hát nincs mit :) egy bizonyos szintig jó a féltékenykedés...volt barátnőm akinél eszméletlenül az voltam (később kiderül nagyon is okkal) :D a mostaninál meg nem mert érzem hogy 100%ig nem csalna meg és engem szeret.Az hogy mennyire szar is a mi kapcsolatunk az már más tészta most :D
2011. márc. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Remélem azért annyira nem vészes a helyzet :)


Beékelnék még egy kérdést:

Fiúk, ti mit gondoltok arról ha féltékenykedik egy lány?

Egyáltalán ne legyen, csak bizonyos szintig, vagy nem zavar ha féltékeny?

2011. márc. 9. 22:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem zavarna ha sok lány barátja van, mondjuk én nagyon ritkán vagyok féltékeny, majdnem soha.
2011. márc. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hat egy idejig birnam de utana anyi
2011. márc. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem szeretnék olyan barátnőt aki minden fiúval jóban van és cukkolják egymást! hamar elfogynának a barátai, mert ha meglátnám, hogy valaki szórakozik a barátnőmmel ......, legközelebb azt is meggondolná, hogy ráköszönjön-e.
2011. márc. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2011. márc. 10. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!