Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk mit szóltok? (a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk mit szóltok? (a lányok véleményét sem utasítom vissza)

Figyelt kérdés
az lenne a kérdésem hogy a fiuk szeretik az ilyen "művészlélek csajokat" ? Meg tetszik e az olyan lány(?) akinek vékony a felsőteste de van feneke azért meg combja is de arányosan. És ugye a smink nem elvárás nektek.
2010. dec. 9. 21:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy szeretjük:) Van pasid?:P
2010. dec. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejön. Am ez lenne a természetes, de mondjuk egy kis smink ha van rajta az még nem nagy probléma :) 18/f
2010. dec. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

persze hogy szeretjük :)

16/F

2010. dec. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
én nagyon utálom őket. náluk jobban csak az állatvédő és SP rajongó csajokat vetem meg.
2010. dec. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
nagyon nagy lájk:D
2010. dec. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

nincs:$

és köszönöm

az utolsótól meg megkérdezném hogy mi baja az ilyen típusu csajokkal

2010. dec. 9. 21:59
 7/12 A kérdező kommentje:
utolsó előtti:D
2010. dec. 9. 22:00
 8/12 anonim ***** válasza:
ha van kedved ismerkedni és nem vagy több 19nél dobj egy levelet :$
2010. dec. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én külsőre inkább egy deszkás-cicababa-keverék vagyok. Azaz, ha valaki meglát az utcán, annak ez jön le. Szinte tucatgyártmány: sportcipő, cső/répanaci, bőrdzseki, fekete haj, smink (néha sok, néha kevés, hangulatfüggő). Mások szerint egyedül a ritka szép arcommal tűnök ki a tömeggyártmányok közül.

Viszont ha valaki megismer jobban, rájön, hogy pl. odavagyok a musical-ekért, operákért, szeretek zongorázni, rajzolni, festeni, mániákusan imádom az állatokat, szeretek fiús video játékokkal játszani (pl. CoD), stb. Emellett még egyetemre is járok.

Nem tudom, hogy ez mennyire különleges, mennyire "művészlélek", de édesanyámon kívül nem találkoztam még ilyen lánnyal/nővel. Pasival sem...

És nem egoizmusból mondom, de odavannak értem a pasik. Ha első ránézésre nem is nagyon tűnök fel nekik, az első 2 mondat után valamiért szinte az összes azt mondta eddig, hogy "más vagy, mint a többi...". Lehet csak udvaroltak, lehet igazuk volt, én nem szeretnék ebben állást foglalni, de nekem az jött le, hogy a pasik szeretik az ilyen lányokat.

21/L

2010. dec. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Moonwish ***** válasza:
Attól hogy nagy többség a diszkóba járó pasik nem szeretik az ilyet (azon egyszerű oknál fogva, hogy ők valszeg okosak és nem lehet őkat átbbaszni hogy megbaszhassák őket) attól még a normális pasik szeretik a művészlelkeket, mint pl én is :D mivel én is az vagyok :P
2010. dec. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!