Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok-lányok, mit szóltok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-lányok, mit szóltok az ilyen pasashoz?

Figyelt kérdés
nyomul, mint a tank. egyszerűen nem lehet nemet mondani, ha mégis nemet mondtok, egyszerűen figyelmen kívül hagyja, nem érdekli. csak nyomul, udvarol, virág, meg minden, feltűnik itt, feltűnik ott, elkap itt, elkap ott, szinte nincs menekvés előle. nem ijeszti meg sem a begőzölt, féltékeny pasid, vagy haverod, sem az aggódó szüleid, sem a kigyúrt tesód, de még a zsaru sem, csak nyomul, bókol, kikezd veled, pimaszkodik, és udvarol, nyomul rád. mit tudtok ilyenkor csinálni? bántanátok egy ilyen embert? mármint, ha mondjuk szimpatikus lenne… meddig mennétek el, hogy „leállítsátok” őt? és vegyük úgy, hogy ő tényleg be van zsongva, szóval nem kanosságból csinálja ezt.
2010. dec. 19. 22:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ráüvöltenék, hogy takarodjon onnan. Utána pedig kérnék neki egy pszichiátriai beutalót és masnival átadnám, mivel hülye, ha nem képes megérteni, amit mondok.
2010. dec. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
És ha nevetve a fenekedre csapna, erre reakcióként?? :)
2010. dec. 19. 22:20
 3/20 anonim ***** válasza:

uff volt egy ilyenem...

hogy érted h be van zsongva?

nem tudom,nem normális az olyan akit zsaru sem tud leállítani:S

2010. dec. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Hát, nem lenne olyan vicces, ha viszonoznám.

Talán egyszer bevetném azt, hogy sírok, mert nem hagy békén.

2010. dec. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

be van zsongva, azaz abszolút belédzúgott, mint valami narkós...


és ha ő megölelgetne, mikor sírsz? megvigasztalna?

2010. dec. 19. 22:22
 6/20 anonim válasza:
Hát ha a szóból nem ért, tökön kell rúgni. Olyan nincs, amelyik abból sem tanul.
2010. dec. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 szamóca. ***** válasza:

hát eleve ne küldjön nekem virágot senki, mert az fujfuj.

ettől eltekintve valószínűleg sajátkezűleg kaparnám ki a szemét. sajnos volt hasonló szituációm, nagyon idegesítő.

ha nevetve a s*ggemre csapna valószínű egy pofonnal lenne gazdagabb.

nem sírnék előtte.

talán megpróbálnám neki normálisan bezségletve elmagyarázni hogy nem kéne, nem akarok vele lenni.

ha nagyon nem használ semmi akkor megpróbálnám kiábrándítani magamból

2010. dec. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
72%
Ahányszor a közeledbe kerül/hozzád ér, fingj egy k*rva nagyot.Egy idő után nem lesz kedve hozzád.
2010. dec. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha az én barátnőmre vetné a szemét, és nem értené meg a szép szóból, hogy NEM, akkor én mondanám neki hogy NEM. Ha ebből sem ért, akkor úgy megverem, hogy korházba kerül. Volt már ilyen egyébként velem. Vigyázni kell velük, ebben a világban nem tudhatod, hogy épp eszű-e és meddig megy el hogy megkapjon. Na, én ennek nem tettem ki a barátnőmet.
2010. dec. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Valaki tényleg addig verhetné, amíg mozgásképes. Ha bántja is a lányt, tovább is mehetnek: addig, amíg lélegzik.
2010. dec. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!