Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok-lányok, mit szóltok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-lányok, mit szóltok az ilyen pasashoz?

Figyelt kérdés
nyomul, mint a tank. egyszerűen nem lehet nemet mondani, ha mégis nemet mondtok, egyszerűen figyelmen kívül hagyja, nem érdekli. csak nyomul, udvarol, virág, meg minden, feltűnik itt, feltűnik ott, elkap itt, elkap ott, szinte nincs menekvés előle. nem ijeszti meg sem a begőzölt, féltékeny pasid, vagy haverod, sem az aggódó szüleid, sem a kigyúrt tesód, de még a zsaru sem, csak nyomul, bókol, kikezd veled, pimaszkodik, és udvarol, nyomul rád. mit tudtok ilyenkor csinálni? bántanátok egy ilyen embert? mármint, ha mondjuk szimpatikus lenne… meddig mennétek el, hogy „leállítsátok” őt? és vegyük úgy, hogy ő tényleg be van zsongva, szóval nem kanosságból csinálja ezt.
2010. dec. 19. 22:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ha szimpatikus lennél neki, eleve nem kellene zaklatnod. A kéretlen jószándék is teher.
2010. dec. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 ***verus*** ***** válasza:

Csajszi:D

Sztem próbáld meg vele. semmit nem veszítesz:D

sőt:D

tapasztalatot nyersz:D

2010. dec. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
68%
az ilyen ember beteg. nekem is volt 1 hasonló rajongóm. örökké jött a virágjaival, a bókjaival. végül azt csináltuk, h a haverjaim folyton szorosan körbeálltak, h ne tudjon megközelíteni. emellett igyekeztem leégetni, többször is a képébe röhögtem... akkor kopott végre le, mikor arcbaböfögtem.
2010. dec. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Hát kérdezö nagyon nem vagy normális... remélem jól elver majd valaki az ilyen viselkedésed miatt.
2010. dec. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
De most a kérdezőnek ez valahol tetszik? Nekem nem az jött le teljesen, hogy közömbös ("bántanátok egy ilyen embert? mármint, ha mondjuk szimpatikus lenne…"). Olyan meg nincs, hogy nem lehet nemet mondani. Lehet. Sőt levegőnek is lehet nézni a másikat, ebben pont a nők nagyon jók. Sőt le is lehet alázni mindenki előtt egy velős és hangos elküldéssel.
2010. dec. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Ez a klip jut róla eszembe:).Beszédes a szövege.

http://www.youtube.com/watch?v=oPZvo2dJr7E

2010. dec. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező az a srác, aki így viselkedik.
2010. dec. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:39


és te nőnek érzed magad, ezek után? :)

2010. dec. 20. 10:20
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát én bántanám. Ezer meg egy módja van annak, hogyan lehet bántani valakit, aki rádakaszkodik. Igen, meg van tiltva, meg van mondva, az a szabály, hogy nem szabad másoknak fájdalmat/kárt okozni, de ha már egy csomószor megmondtad neki, hogy hagyjon békén, és mégsem hagy, az az ő részéről sem kedveskedés már, terhedre van, tehát bánt téged. Logikus, nem? Én a magam részéről, ha nagyon kész lennék már tőle idegileg, megpróbálnék fizikai fájdalmat okozni neki. Vagy saját kezűleg, vagy ráküldeném az izmos, nagydarab akárkicsodámat, hogy adjon neki egy-két jó nagy pofont, hogy észhez térjen.
2010. dec. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

1. udvarias, de egyértelmű visszautasítás

2. megalázás

3. eszméletlenre veretés

4. agyonlövés

2010. dec. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!