Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS! Én reagálom túl? SOS!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Én reagálom túl? SOS!

Figyelt kérdés

Eddig volt egy srác akivel már elég régóta együtt voltunk. Anyámnak felvetettem az ötletet, hogy aludjon itt (akár külön szobába is) és ő nemet mondott. Ezt elmondtam a srácnak. Ő erre olyan lekezelően beszélt velem, hogy egy kis szál vállasztott el attól, hogy ott elsírjam magam. El is mentem onnan. Ez történt 2 napja. Azóta nem beszéltünk. Most felszedett valami sarki k*rvát magának.

Előbb írt egy sms-t, hogy holnap vagy ő, vagy én aludjunk egymásnál.

Szerintem nem foglya fel, hogy nekem az nem megy, ha egyszerre 2 barátnője van. Egész nap bőgök miatta, alig eszek.


2011. márc. 4. 22:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy ekkora bunkó paraszt miatt ne szomorkodj.

Tudom mondani könnyű, de annyitsem érdemel h 1 könnycseppet ejts miatta.

2011. márc. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért kezdett veled lekezelően beszélni,mert édesanyád azt mondta neked hogy nem aludhat nálatok?

Ha így megbántott a srác,akkor szerintem nagyon nagy bunkó!!!!!!!!!!

Miért kell szidni a lányt,aki nem tehet semmiről?

Ja,és felszedett egy másik csajt, és ezek után még elvárja hogy egymásnál aludjatok?

Ez a srác nem érdemel meg téged,és kívánom hogy soha ne legyen senkije,és akkor elgondolkodhat hogy mit tett a lánnyal,akit "szeretett?"

2011. márc. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Előbb felhívott és mondta, hogy holnap találkozzunk. Olyan helyre hívott ahol még csak 1x voltam. Akkor is ő miatta, és ott hagyott egyedül...Gondolhatjátok menniy ideig tartott hazajutni onnan. Most mondtam neki, hogy nem tudok oda lemenni. Erre ő most mondta, hogy én mekkora r*banc vagyok, mert még enniyre sem vagyok képes.

Most konkrétan dől belőlem a sírás. NEm bírom abba hagyni mert mindíg az a kép ugrik be, hogy milyen az új csaja :(

2011. márc. 4. 22:31
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha tényleg 1 r.banc az új csaja ahogy leírtad, akkor legalább összeillenek azzal a kultúrbarbárral. Az írásod alapján te értelmesnek tűnsz, inkább örülj neki, hogy nem vesztegeted tovább az idődet egy ekkora tahóra. Sokkal jobbat érdemelsz. Azok meg, hangsúlyozom nem ők hanem azok, úgyis összeillenek. Zsák a foltját...
2011. márc. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el azt a BUNKÓ TAHÓ "embert"

Ne legyél miatta szomorú! nem ér annyit ez az "ember" hogy sírj miatta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sokkal jobbat érdemelsz!!!!És remélem minél hamarabb megtalálod!!!!SOK SZERENCSÉT KÍVÁNOK,ÉS NE LEGYÉL SZOMORÚ!!! :)))

(második válaszoló vagyok)

2011. márc. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

ne foglalkozz vele, nagyon nem érdemel meg téged! maradjon az új k***ájával, téged meg felejtsen el!

miért tűröd el, hogy kikészítsen? egy ilyen pasi nem ér annyit, hogy tönkretedd magad...

2011. márc. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Ezek miatt nagyábból sikerült megnyugodnom.:)

2011. márc. 4. 23:05
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Örülök hogy megnyugodtál, és remélem hogy nem fogsz idegeskedni,mert nem éri meg!!!

Minden jót,sok szerencsét :)))

2011. márc. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi egyöntetű vélemény scak jelent valamit. Jólteszed ha megnyugszol, és kicsit jobb kedved lesz mindjárt. Örülök h válaszaim segítettek.
2011. márc. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon-nagyon köszönöm mindenkinek a válaszát!:)
2011. márc. 4. 23:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!