Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez mi? Én reagálom túl? 17/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez mi? Én reagálom túl? 17/L

Figyelt kérdés
Van egy srác, pár hónapja ismerem a netről és úgy tűnik a jövő héten tudunk találkozni. Msnen mindig rám ír, mondja is, hogy de jó lenne már találkozni, de van mikor csak facebookon van fent és ott nem szoktunk beszélni. Mindig csak akkor jön fel msnre ha beszélni akar velem..
2011. jún. 29. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs köztetek semmi úgy osztja be az idejét ahogy akarja, nincs ebben semmi különös.
2011. jún. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

igen túl reagálod. nem akkor megy fel ha beszélni akar veled, hanem amikor fent van beszélni akar veled.

és találkoztok?

2011. jún. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, de most bizonytalan vagyok.
2011. jún. 29. 22:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány barátod volt eddig?
2011. júl. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ő lenne az első.
2011. júl. 1. 12:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Így érthető.
2011. júl. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dottorre ***** válasza:
Ne reagáld túl. Majd találkoztok, aztán hozza az élet a többit. Ne rágd magad, ne láss mögöttes tartalmakat, és leginkább ne parázd túl a dolgot. Hagyd a medrében folyni a dolgokat, és meglátod, hogy magától menni fog, ha a srác akarja, meg fog hódítani.
2011. júl. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!