Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy srác a suliban aki tetszik,és fogalmam sincs,mit csináljak.Engem még úgy nagyon nem vett észre szerintem,de lehet,hogy igen,1-2 volt hogy nézett.Nem akarok abba a hibába esni amibe tavaly is,hogy volt egy másik srác,ő is tetszett,én meg félre értettem a jeleit,és bele lovagoltam magam,aztán nagyot koppantam.Félek a csalódástól,meg főként attól,hogy nem tetszem neki.De szeretném a tudtára adni,hogy vagyok a világon,és nem közömbös nekem.

Ötletek?

17/L


2011. febr. 28. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Szemezzél vele.
2011. febr. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

neha a szemezes sem jon be:(


minnel tobbet tugy meg rola es mondd meg neki mikte tutsz rola,aztan o is erdeklodni fog utana es lassan minden kialakul ha te is tetszel neki:D

2011. febr. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha esetleg van valami hobbija amiről tudsz, érdeklődj nála arról. Ha gondja van a suliban(tanulás vagy bármi) és hallasz róla, ajánld fel a segitségedet. Ha van közös ismerős az a legjobb, be lehet vonni és közös programot összehozhatna nektek. Sok sikert:)))
2011. febr. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A jelekből nem értenek a pasik. :) Ha szemezel vele, nem fogja vágni, hogy tetszel neki, csak hülyének fog nézni, miért nézed. Tapasztalat.

Egyszer én is voltam így. Nagyon tetszett a srác, de semmit sem értett a jeleimből, aztán egyszer úgy adódott, hogy illuminált állapotban támolyogtam oda hozzá, és a szemébe mondtam, hogy tetszik nekem, de nem akarok tőle semmit. Hogy ez utóbbit miért mondtam, azt nem tudom, valószínűleg azért, mert másba voltam szerelmes, ő "csupán" nagyon tetszett. Ez az eset után mindig mosolygott rám, és már messziről köszönt, és integetett. Lehet, hogy én is bejöttem neki, csak nem akart lépni, mert tudta, hogy nem akarok tőle semmit... De ez már rég volt.

2011. febr. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!