Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek mennyire red...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mennyire red flag az, ha egy férfi 30 éves elmúlt, de soha nem dolgozott még? Ez kizáró ok lenne? Ha esetleg lenne kémia első randi után esélyt adnátok még?

Figyelt kérdés
ma 17:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
51%
Én nem bánom, ha nem dolgozik, csak legyen akkor bevétele másból, valahonnan, vagy kegyetlen nagy öröksége.
ma 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
78%
Kérdés, hogy addig mit csinált. Tanult, PhD-zett? Évekig kórházban volt? Volt passzív bevételi forrása, és mellette képezte magát? Nem gond. Évek óta munkanélküli, teng-leng, pumpolja az anyját / haverjait, másoknál csövezik? Gond.
ma 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
42%

Amig suliba jartam meg szülőkkel éltem addig az se érdekelt ha vki drogozik. Eltartott, vagy gazdag család sarja stb, vagy akármilyen lúzer.


Önálló felnott nőként alberletben munkával megelhetéssel küzdve, viszont már ezekkel nem találok valahogy közös hangot sem. Amig őket a szivarvany napfeny vagy cabrio erdekli addig engem a mibol lesz mosogép mikor lesz fizunap meg ezek erdekelnek. Igy nekem nem is menne. Alkalmira max elbohóckodni velük de nekem másvilágok.

ma 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
0%

Dorgozik utan vessző lett volna.

Pl drogozik, eltartott, gazdag család sarja, egyéb lúzerek.

ma 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
17%

Most ez baj hogy hogy szulői háttérrel biztondagban, nem ítéltem el ezeket az embereket?


Van amikor egy drogos tobbet er mint pl egy karrierista mert hűseges kitartó és támasz, a karrierista meg mondjuk agyba főbe csal es köcsög nwrci vagy akŕmi toxic..


Azert nekem elettapasztalatom is van..

Nem minden arany ami fenylik. Es néha ott rejlenek kincsek ahol nem is gkndoltad volna.

ma 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
64%
Randi se lenne.
ma 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%

Tele vannak az ilyenek nőkkel életeben nem dolgozott de ott virít a lamborgini alatta merthat a szuleinek autoszalonja van külföldön. Es soha nem is akar dolgozni. Esze van nem js hulye de csak elvezni akarja az életet es ennyi az össz célja.


Itt meg vaganyan nyomják ezt a randi se lenne dumát.


A legtobb lúzer meg valoságban cserelgeti a nőit jobbra balra.

ma 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
45%
Érdekes itt mindenkinek az introvertáltak jönnek be, csak a való életbe nincs ilyen egy se...
ma 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
30%

8-as vagyok

Ezt nem ide akartam XD

ma 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
64%
Az introvertalt nem azt jelenti hogy munkanélkuli.
ma 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!