Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek mennyire red...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mennyire red flag az, ha egy férfi 30 éves elmúlt, de soha nem dolgozott még? Ez kizáró ok lenne? Ha esetleg lenne kémia első randi után esélyt adnátok még?

Figyelt kérdés
ma 17:36
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
45%

Eléggé megdöbbennék, és valószínűleg érdekelne, hogy ez hogy sikerült így. Miért nem dolgozott, mit csinált helyette, miből tartotta akkor el magát.

Mielőtt belevág az ember egy párkapcsolatba, alap, hogy ezeket tisztázni akarja, mert nagyon nem mindegy.


Alapvetően elég furán néznék rá, és nem valószínű, hogy lenne vele folytatás.

ma 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
45%
Ha azért nem dolgozott, mert bejött neki valami befektetés, esetleg ingatlanokat örökölt és azokat menedzseli és hasonlók, az teljesen oké. Nem kötelező hagyományos munkát végezni. Ha arról van szó, hogy anya eltartja és ő csak nyugiban akar számítózgatni, mert jaj dolgozni uncsi meg rossz, az nyilván bazi nagy red flag.
ma 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

#22 Hát nemtom, nekem az is kicsit ellenszenves, hogy valaki teljesen skippeli a "hagyományos" munkát, és befektetésből vagy öröklésből van pénze. Az azt jelenti, hogy semmiért nem erőlködik, küzd az életben, hanem csak ül és néz maga elé és az élet odadobott neki mindent. Egy ilyen pasiból szerintem nem lesz nagy jellem. És engem a vagyona kevésbé érdekel, mint a személyisége.


Plusz szerintem az ember egy csomó mindent a nyomorult klasszik munkahelyeken tanul meg. Egyrészt önismeret is, másrészt még egy vacak irodai munka során is azért elsajátítunk skilleket. Nem mondom, hogy jó beragadni ilyen zsákutca munkákban, de szerintem ez valahogy hozzátartozik az élethez.

ma 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Utolsó,szabadúszó broker vagyok,nem a klasszikus 8 óra a gyárban tipus.Hidd el sokkal megterhelőbb mint az alkalmazotti lét..De alkalmazottként havi 3 misi felert nehezen lehetne keresni..
ma 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

23# Lehet azért nem érzem ezt át, mert nekem is mindent idedobott az élet (gazdag szülők), de nem gondolom, hogy emiatt egy jellemtelen valaki lennék. Bár én jelenleg hagyományos munkahelyen dolgozom, de őszintén szólva szerintem csak annyit adott, hogy magabiztosabban kiállok a saját érdekeimért idegenekkel szemben is. Viszont nem vagyok benne biztos, hogy ezt csak a munkahelyen tudtam volna megtanulni, vagy lettek volna enélkül is más olyan helyzetek az életben, amikor tudok fejlődni ezen a téren.

Meg azért ne tegyünk úgy, mintha minden ember aki 18-22(+) éves kora óta hagyományos munkahelyen dolgozik, az egy akkora intelligens, hatalmas fejlődéseken átment ember lenne, vagy neked soha nem voltak olyan 30-40 vagy még idősebb kollégáid, akikről vagy azt gondoltad, hogy ezt segítő nélkül utcára sem engednéd, annyira életképtelen, vagy esetleg olyan volt mentálisan mint valami 7 éves idióta gyerek, vagy szimplán csak a legdebilebb személy, akit valaha ismertél? :D Mert akkor szerencsés vagy. Szerintem nagyon sok ilyen van, akik olyanok, mintha megrekedtek volna agyilag valahol a dackorszak és a tinikor keverékében.

ma 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Persze, ez nem kizáro ok, amennyiben, van minimum annyi bevetele, mint nekem. (És nem szülőktől)
ma 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!