Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szólják meg még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szólják meg még mindig sokan azt a férfit, aki használ kozmetikumokat, hogy "nem férfias", és nekik "nem kéne ilyen"?

Figyelt kérdés

Miért gond, ha egy férfi is ápolja a bőrét?

Máskor meg az a gond, hogy a férfiak elvileg igénytelenek, jó, hogy nem a segges fürdővízbe mossák a fogukat, örülni kell, ha megmosakodnak szex előtt, stb. De ha egy férfi meg tényleg ad magára, akkor sok az olyan megszólalás még mindig, hogy egy férfitól ez gáz, "jajjj nehogy több cucca legyen a polcon, mint nekem", meg biztos titokban meleg.

A múltkor is volt egy kérdező csaj itt az oldalon, aki arra panaszkodott, hogy a párja leszedi magáról az összes szőrt, de úgy fogalmazott, hogy félre ne értsük, más PROBLÉMA nincs, nem használ semmi kencét, hanem megelégszik egy hideg vizes arcmosással. Tudom, hogy ez csak egy ember és egy példa, de szerintem azért jól látszik, hogy mi is a norma a legtöbb közegben.



ma 14:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez megnyugtat, a nőket is megszólják :D már nem is számolom, hányszor kötött belém valaki mert megtudta hogy minden nap használok fényvédőt/naptejet 😅
ma 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Én még nem hallottam senkit, aki megszólt volna egy igényes férfit.
ma 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, valami így is, úgy is baj lesz, légy nyugodt. Az emberek ilyenek.
ma 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen mindegy, mit csinálsz, úgyis lesz aki megszól miatta. Akkor már jobb igényesnek lenni. F
ma 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Két dolgot sztem szedjük szét.


A szőrtelenítés az ízlés kérdése. Nekem szexuálisan nem vonzó a csupaszcsiga test. Ennyi. És nem gondolom azt, hogy igénytelen lenne, aki nem szőrtelenít.


A kozmetikumokkal kapcsolatban. Mindenkinek más az igényszintje ilyen téren, de olyat én nőktől GYAKRAN nem hallottam, hogy gond lenne, ha a férfi törődik a külsejével úgy egyáltalán. Azok inkább a férfiak - így b..i, úgy b..i, így férfiatlan, férfinak ne legyen több dolga a polcon, mint egy szappan, aki pacsulizza magát, az b...eráns, sorolhatnám.

A legtöbb nő, már aki maga is igényes meg figyel a bőr-és arcápolásra, örül annak, ha vmennyire igényes a párja.

Az megint más kérdés, hogy ezt túlzásba is lehet vinni. Lehet vkiből felszínes metroszex cicafiú, akinek nincs más témája, mint a külseje, meg cs.egeti a nőjét, ha nem annyi és nem olyan márkás cuccot használ (egyik barátnőmre konkrétan fintorgott egy pasi, hogy miért baleás tusfürdője van).

ma 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem annak gond, ha a férfi kozmetikumot használ, akinek az is baj, ha könyvet olvas, vagy fxxxx meg bxxxx szavak nélkül választékosan ki tudja fejezni magát. Ha érted hogy mondom.
ma 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%

A kence, igen, ez a szó... a kenceficével együtt, mikor meghallom, tudom, hogy attól az embertől sok jóra nem lehet számítani bőrápolásban.


Szerintem amúgy ezt férfiak egymás közt jobban lenézik. Legalábbis hozzám sok férfibarátom jött már tanácsért, hogy mit csináljanak karikás szemmel vagy hámló bőrrel. Egy ilyen erőltetetten macsóskodó világban üdítő, amikor valaki nem áll be bégetni.

ma 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%
Talán azért, mert férfit szeretnénk és nem félig csajt. Egyetlen olyan férfit nem láttam, akinél ha ilyenekkel foglalkozik, akkor ne ment volna az alapvető férfias jellegek rovására. Az pedig undorító, hogy szőrteleníted magad mindenhol.
ma 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért, mert vannak ilyen emberek, akik ha valamiért nem kedvelnek, akkor fikáznak, éppen amivel lehetséges. Ha nem kozmetikáznál akkor más miatt szólnának be.
ma 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%
nemtom, de, ha férfi vagy, akk miért érdekel mások véleménye? Ha felnőtt is vagy, akk el tudod dönteni, mit használsz. Ennyi
ma 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!