Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szólják meg még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szólják meg még mindig sokan azt a férfit, aki használ kozmetikumokat, hogy "nem férfias", és nekik "nem kéne ilyen"?

Figyelt kérdés

Miért gond, ha egy férfi is ápolja a bőrét?

Máskor meg az a gond, hogy a férfiak elvileg igénytelenek, jó, hogy nem a segges fürdővízbe mossák a fogukat, örülni kell, ha megmosakodnak szex előtt, stb. De ha egy férfi meg tényleg ad magára, akkor sok az olyan megszólalás még mindig, hogy egy férfitól ez gáz, "jajjj nehogy több cucca legyen a polcon, mint nekem", meg biztos titokban meleg.

A múltkor is volt egy kérdező csaj itt az oldalon, aki arra panaszkodott, hogy a párja leszedi magáról az összes szőrt, de úgy fogalmazott, hogy félre ne értsük, más PROBLÉMA nincs, nem használ semmi kencét, hanem megelégszik egy hideg vizes arcmosással. Tudom, hogy ez csak egy ember és egy példa, de szerintem azért jól látszik, hogy mi is a norma a legtöbb közegben.



ma 14:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Romák szokták magukat úgy befújni, hogy az egész épületben megy utánuk az illat. Vagy régen divat volt a hajzselé, volt akinek az egész feje fénylett, folyt le a nyakán. A házunkban lakott egy srác, ki volt szedve a szemöldöke és a szepillája sötét volt, nem ment a szőkésbarna hajához, kicsit b*zis hatása volt, szóval túlzásba is lehet esni. Ha diszkréten ápolt vagy azt sosem fogják kritizálni csak ha piperkőc vagy, figyeled magad sokat a tükörben, órakig készülődsz azt legfeljebb megmosolyogják az emberek.
ma 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
8: csak nem meleg lettél, incike? 😂
ma 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!