Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátotok/férjetek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátotok/férjetek mennyire ért férfias dolgokhoz?

Figyelt kérdés

Mennyire tud megjavitani, megszerelni bármit otthon ha elromlik?

Az én barátom múltkor jött nekünk segíteni csak pakolni, de ott is néha ha megalltunk pihenni egy kis időre aztán folytattuk tovább a pakolás,elfele ment... vagy nem bírt lehajolni normálisan megfogni azt a bútort stb

Kicsit kételyek vannak bennem mert én egy olyan családból jövök, ahol kb a dolgok 90%át magunknak csináljuk, és én is egy olyan fiút szeretnék magam mellé aki nem szerencsétlen hanem egy belevaló srác.

Mit gondoltok erről?

Légyszíves ne kövezzetek meg.



2023. szept. 18. 08:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
14%

Teljesem igyzad van. Szinte nincs no,aki olyan ferfiz szeretne,aki nem tud megjavitsnj otthon mindent.

Mi is megjsvitu k mindent. Ki is ruhnam,ha szerelot hivna. Szamomra az a totalis luzerseg fogslma,barmennyi is a jovedelme vagy barmi is a vegzettsege.

2023. szept. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

Vannak ketbalkezes férfiak attól még jó partner lehet


Ha ez a mintád,, akkor neked valóban nem való olyan férfi aki nem ért mindenhez


Én apa nélkül nőttem fel, pasijaim fele ezermester felé szerelőhívó.


Volt egy viszont aki még tudta volna csinálni de szenvedett ha neki kell, sajnálta a pénzt kihívni, csak nyafogott.


Szóval úgy gondolom bármelyik féle is, de legyen talpra esett. Ha nem ért hozzá akkor tudja kihez kell fordulni. A lényeg h haladjon az otthoni dolog

2023. szept. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30%
Nálunk a belevaló nem azt jelenti, hogy fúrfarag, hanem azt, hogy olyan cuccokkal rendezi be a házat, amit nem nagyon kell szerelni.
2023. szept. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
37%
Bele is tanulhat ebbe idővel...
2023. szept. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%

Kedves Kérdező, tudod igaz a mondás, "Magad uram, ha szolgád nincsen".

A mi családunkban a nőknek köszönhető egyáltalán a vérvonal fennmaradása:D, ha lehet ilyen bénán fogalmazni, annyira nem életrevaló férfiakból áll/állt, kivéve az anyai nagyapámat, de azt meg állandóan meg kellett szegény mamának fékezni, mert még a legkeményebb kommunizmusban is megverte a behajtót. Persze nem maradtak adósai:D

Szóval a lényeg, hogy hidd el, egy nő is ki tud cserélni egy csapot, a csöpögő vécén is ki tudod cserélni a tartály megfelelő alkatrészét, villanykörtét is tud cserélni, szóval szerintem minden olyat meg tud csinálni, amit lehet, egy férfi nem, mert túlgondolja.

2023. szept. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk a férjem az a tipikus poén-beli "Ha egy férfi azt mondja, hogy megszereli a (bármit), akkor az úgy is lesz - felesleges rá 6 havonta figyelmeztetni" :D Meg tudná szerelni a lógó konnektort is a konyhában, de valamiért nem akar nekiállni sosem. Pedig ez az egyetlen (az áram), amihez én nem nyúlok, mert para vagyok.

A pasidat pedig be lehetne "tanítani", ha van rá érdeklődése - az, hogy pakolni nem tud a dereka miatt, vagy _még_ nem ért a dolgokhoz, nem azt jelenti, hogy nem is fog. Csak beszélgess vele erről.

2023. szept. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%

Nem nézném le azokat akik nem ezermesterek, mert lehetnek másban kiválóak.

Annak ellenére, hogy párom azt vallja nem fizet olyanért amit meg tud csinálni. Igaz már nem harminc.

De mindig figyelte, eltanulta ha csináltak valamit.

Lakásfelújítás nem volt gond. Fékbetétet ő cseréli, Villanyszerelőért sem rohangálunk.

A másik fele, hogy ebben is társa vagyok, nem csak nézem.

2023. szept. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%

Én nem kövezlek meg, kèrdező.

Volt olyan exem, aki segíteni nem tudott, nekem kellett szenvedni az adott dologgal és meg is oldottam, ő pedig tehetetlen volt, csak nyugtatgatott.

Összvissz 3 hónapot voltunk együtt, mert úgy éreztem, nem vagyok vele előrébb. Kaptam egy tehetetlen valakit, aki egy helyben topog, aztán mikor erre megjegyzést tettem, még hisztizett is, hogy igen, ő szabadidejében számítógépezett, úgyhogy nem ért semmihez.

Vezetni sem mert.

Nem szeretem, ha valaki semmirevaló.

2023. szept. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
37%
A nők 90%-a főzni nem tud. Ha ezt szóvá tesszük akkor szemetek vagyunk. Most akkor mi van?
2023. szept. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem is alap kéne legyen hogy mi férfiként értsünk dolgokhoz. Pakolás, némi szerelés, javítás, ilyenek. Aki nem, az meg keressen férfiként annyit hogy mindig tudjon szerelőt hívni. Ez a férfi dolga, oldja meg a problémákat. Szerintem ez teljesen rendben van, és jogos elvárás.

Viszont mindeközben én azt láttam rengeteg itteni kérdésben, hogy nincs olyan hogy férfi és női munka. És főleg a női munkáknál volt letagadva, hogy a nőnek se főzni se mosni se takarítani nem kell tudni, sőt elvégeznie se kell. Mindenkit ezerrel lepontoztak aki szerint nem így van, szídalmazták, és harsogták hogy nincs férfi és női munka, közös van. Ellenben én úgy érzem, hogy a szavaikkal ellentétben ezek a nők / lányok is elvárnák a férfiaktól ugyanezeket a dolgokat egy kapcsolatban, mármint a tipikus férfi dolgokat. Miközben a női oldal meg "közös" de inkább csinálja csak azt is a másik, sokszor láttam ezt. Kissé kettősmérce, de mondhatni a mostani nőktől már megszoktam ezt.

Egyébként egyedül élek, ugyanúgy főzök mosok takarítok magamra. Plusz szerelek ha valami elromlik, cipekedek, meg a többi. Szóval nem az elvárások beszélnek belőlem, csupán a szokásos kettősmércére szerettem volna rámutatni. Nem nálad kérdező, te normálisnak tünsz. Ellenben sok más jelenkori nőtársad...

2023. szept. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!