Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Női szempontból egy egészségtu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női szempontból egy egészségtudatos férfi inkább b*zis mint férfias?

Figyelt kérdés
Aki sportol, figyel a testsúlyára, étkezésre, testápolásra.
2023. szept. 3. 16:02
A kérdező szavazást indított:
inkább b*zis mint férfias
férfiasabb mint a klasszikus sörözős, pocakos férfitípus
39 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
99%
Miért lenne b*zis? Miért vagy buta?
2023. szept. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
71%
Férfiként kérdezem, az annyira unszexi, ha valaki fut, kerékpározik, lapos a hasa (esetleg kockás), 30-40-50 évesen is bomba formában van, hegyet mászik, kondizik, egészségesen étkezik, odafigyel magára, satöbbi? 😃
2023. szept. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%

Egyáltalán nem. Az ilyen pasik vonzóak, amíg persze ez valóban megáll az egészséges határon és nem csap át ilyen 0-24 a kondiba a tükör előtt pózoló, fotózkodó esetleg piperkőc, jaj, attól milyen lesz a bőröm,kezesm, stb. szitre. Mert az viszont már kellemetlen szerintem.

Valaki, aki ápolja a bőrét, a testét az vonzó lesz, mert jól néz ki.

Nekem nem lenne jó párnak:D mert én igazán csak a minimumot teszem ebbe bele, de irigylem azt, akinek erre belső indíttatása van és, ha látható az eredmény, szerintem az szuper.

2023. szept. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Számomra nagyon vonzó, ha egy férfi egészségtudatos.
2023. szept. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
81%
3. Miért ne lehetne a párod? Le fog ettől nézni, vagy mi? Az nem is férfi! Ha fontos vagy neki, akkor felfelé húz, te is sportosabb leszel mellette.
2023. szept. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%

Mindent túlzásba lehet vinni, de alapvetően se nem férfias, se nem nőies dolog odafigyelni az egészségünkre. Helyes és felelősségteljes lépés.


Én azoknak a férfiasságában kételkedem, akik szerint homoszexuális dolog fényvédőt vagy hidratálót használni. Aki ennyire bizonytalan a nemi hovatartozásában és a szexualitásában, ott vannak gondok.

2023. szept. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
Túlzás az, amikor 0-24 edzőterem, "egészségtudatosság" és dagadnak az erek a fején, nyakán, karján, lábán. Nőben és férfiban egyaránt! Ott már van valami mánia a fejben!
2023. szept. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Épp ellenkezőleg; sokkal vonzóbb és férfiasabb egy olyan ember, aki figyel az egészségére és a megjelenésére. Nyilván nem szabad túlzásokba esni, de nem, nem rossz dolog az, ha valaki igényes magára. Egy igazi férfi (és nő) az.

A párom is ilyen, mert egyrészt úgy nevelték, hogy fontosnak tartsa ezeket, másrészt mert számára is jobb így az élet.

2023. szept. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
32%

Tud irritáló lenni, igen.

Nekem ami még rendben van: heti 1-2 alkalom sport (ami lehetőleg nem kondi, hanem bármi más, ami nem direkt az izmokról szól), figyeljen a súlyára, és az étkezésre legalább olyan szinten, hogy ne egyen napi szinten gyorskaját. Ne igyon alkoholt rendszeresen, és lehetőleg ne dohányozzon.

Nekem férfiak esetében a kenceficék használata már kicsit necces, nekem jobban tetszik, aki dezodoron és alap tisztálkodószereken kívül mást nem használ. Smink, körömreszelő meg ilyenek teljességgel lelombozó egy pasi esetében.

Ha viszont megmossa a seggét szarás után, az egy nagy pluszpont.

2023. szept. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
51%

9

Lol, számodra lelombozó, ha egy pasi ápolja a bőrét? (Ami mellesleg a legnagyobb szervünk?) Hát tényleg, bmeg, mennyire gáz már, ha valako nem akar bőrrákot, oszt naptejet használ. XD

2023. szept. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!